Arbor Vitae Masterler – Modoko Masterler

KONU:
30.11.2019 tarihinde Arbor vitea masterler – Modoko masterler müsabakasında Arbor vitea masterler oyuncularından 1178 lisans numaralı 4 forma numaralı BÜNYAMİN BİLGİN ile ilgili, Modoko masterler oyuncularından 1745 lisans numaralı 7 forma numaralı SERKAN DEMİR ve 1348 lisans numaralı 4 forma numaralı OKTAY OĞUZ SELVİ ile ilgili disiplin kurulu kararı.

KARAR:
Disiplin kurulu tarafından incelenen ve değerlendirilen hakem raporlarına istinaden Arbor vitea masterler oyuncularından 1178 lisans numaralı 4 forma numaralı Bünyamin Bilgin’in rakip oyuncu ile kavgaya karışması sebebi ile Elit master disiplin talimatının 6. maddesinin (F) bendine göre 4 müsabakadan men cezası verilmesi kanaatine varılmıştır.

Disiplin kurulu tarafından incelenen ve değerlendirilen hakem raporlarına istinaden Modoko masterler oyuncularından 1745 lisans numaralı 7 forma numaralı Serkan Demir’in ve 1348 lisans numaralı 4 forma numaralı Oktay Oğuz Selvi’nin rakip oyuncu ile kavgaya karışması sebebi ile Elit master disiplin talimatının 6. maddesinin (F) bendine göre 4 müsabakadan men ceza verilmesi kanaatine varılmıştır.

ELİT MASTER LİG
Disiplin Kurulu


TAHKİM KURULU KARARI

Oktay Oğuz SELVİ ve Serkan DEMİR’in Tahkim kuruluna yaptıkları itiraz değerlendirilerek verilen cezanın uygun olduğu kanaatine varılmış ve cezanın onanmasına karar verilmiştir.

ELİT MASTER LİG
Tahkim Kurulu Başkanı
Binali KARTAL

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.