fbpx

Arbor Vitae Masterler – Modoko Masterler

KONU:
30.11.2019 tarihinde Arbor vitea masterler – Modoko masterler müsabakasında Arbor vitea masterler oyuncularından 1178 lisans numaralı 4 forma numaralı BÜNYAMİN BİLGİN ile ilgili, Modoko masterler oyuncularından 1745 lisans numaralı 7 forma numaralı SERKAN DEMİR ve 1348 lisans numaralı 4 forma numaralı OKTAY OĞUZ SELVİ ile ilgili disiplin kurulu kararı.

KARAR:
Disiplin kurulu tarafından incelenen ve değerlendirilen hakem raporlarına istinaden Arbor vitea masterler oyuncularından 1178 lisans numaralı 4 forma numaralı Bünyamin Bilgin’in rakip oyuncu ile kavgaya karışması sebebi ile Elit master disiplin talimatının 6. maddesinin (F) bendine göre 4 müsabakadan men cezası verilmesi kanaatine varılmıştır.

Disiplin kurulu tarafından incelenen ve değerlendirilen hakem raporlarına istinaden Modoko masterler oyuncularından 1745 lisans numaralı 7 forma numaralı Serkan Demir’in ve 1348 lisans numaralı 4 forma numaralı Oktay Oğuz Selvi’nin rakip oyuncu ile kavgaya karışması sebebi ile Elit master disiplin talimatının 6. maddesinin (F) bendine göre 4 müsabakadan men ceza verilmesi kanaatine varılmıştır.

ELİT MASTER LİG
Disiplin Kurulu

Bu İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İstermisiniz ?

Diğer Haberler

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.