fbpx

Avrupa Yakası Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti

Elit Master Ligin 2019-2020 Sezonu hazırlıkları dahilinde İstanbul bölgesinde düzenlenen bilgilendirme toplantılarının ikincisi Avrupa Yakası takımlarımız için gerçekleşti.

Bayrampaşa Hidayet Türkoğlu spor tesislerinin konferans salonunda gerçekleşen toplantıya ilgi fazla olmasına rağmen işleri nedeni ile katılamayan takım yöneticileri de oldu. Elit Master Lig yönetim kadrosundan;  Yönetim Kurulu Başkanımız Erkan SOYYİĞİT, Yönetim kurulu üyelerimizden Benhur BABAOĞLU, Cem PERSEK, Ergun BOSTAN, Hakan BİLEN, Harun ÖZDEMİR, Bayram SEVİNDİK, Binali KARTAL ve Özcan KOCA’da hazır bulundular.

Tanıtım toplantısına katılan takım yöneticilerine 2019-2020 sezonu için özel olarak hazırlanan TANITIM KİTAPÇIĞI ve Elit Master Lig logolu anahtarlık ile araç kokusu dağıtıldı.

TANITIM KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYIN

Tanıtım Kitapçığında yer alan başlıklar doğrultusunda ligimizin 2019-2020 sezonunda görev yapacak yönetim kurulu üyelerini tanıtan Erkan SOYYİĞİT, yönetim kurulumuza yeni katılan üyelerimizle birlikte görev dağılımını Disiplin ve Tahkim kurulunu, Karma takım yapılanmasını, sahalarda sağlanacak hizmetleri ve Antalya’da yapılacak Türkiye Şampiyonasının planlamasını aktardı.

Elit Master Ligin ticari bir yapı olmadığının altını özellikle tekrar çizen Erkan SOYYİĞİT amacın; yeni dostluklara vesile olacak şekilde keyif alınacağı, disiplinli, adil, kuralların çiğnenmeden futbolun bir oyun olduğunu benimseyerek spor yapmayı ve bu oluşumu Türkiye geneline yaymanın hedeflendiğini aktardı.

Ardından; 2019-2020 sezonunda saha ücreti, hakem ücreti, saha komiseri ücreti ve lisans ücretlerinin hesaplanarak oluşan maliyetin sonunda, Elit Master Lige katılım ücretinin detayları verildi.

Toplantı sonunda aile fotoğrafına poz veren takım yöneticilerinin bir kısmı aldıkları bilgileri takımları ile paylaşmak üzere ayrılırken İstanbul Barış SK. Masterler, Olimpiyat Spor Veteranlar, Bağcılar Yenimahalle Masterler, Sarıyer Dragon Masterler ve Türkiyem Masterler takım yöneticileri yeni sezonda Elit Master Ligde yer alacakları sözleşmeyi imzaladılar (Sözleşme yapan takımlarımızın haber ve görselleri ayrıca paylaşılacak).

Bu İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İstermisiniz ?
  • 51
    Paylaşım

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.