Bu Birliktelik Çok Konuşulacak

Ülkemizin en modern ve en seçkin mobilyacılar sitesi olan MODOKO sponsorluğunda kurulan Modoko Masterler, Elit Master Ligde mücadele edecek.

Geniş bir katılımla düzenlenen imza törenine; Modoko yönetim kurulu başkanı Koray ÇALIŞKAN, başkan yardımcısı Osman ER, yöneticilerden Alemdar BAŞYİĞİT ve Feridun İCAN ile Elit Master Lig yönetim kurulu başkanımız Erkan SOYYİĞİT, yönetim kurulu üyelerimiz Ali Eren BEŞERLER, Harun ÖZDEMİR, Cem PERSEK, Ufuk GERSMAN, Hakan BİLEN ve Mehmet AYDIN katılırken, Türk futbolunun ve Trabzon Sporun efsane ismi Hami MANDIRALI ile birlikte çok sayıda takım oyuncusu da yer aldı.

Açılış konuşmasını yapan Modoko Masterler oyuncusu Oktay SELVİ’nin ardından söz alan lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT, Elit Master Lig’in arzu edilen noktalara geldiğini, her sene kalitesini ve takım sayısını arttırarak devam ettiğini söylerken, amacın dostlukları pekiştirmek ve sağlıklı spor yapabilmek olduğunun altını çizdi.

Kurumsal firmaların sponsorluğunda ligimizde yer alan Hunca Kozmetik ve Mesan Kilit gibi Modoko’nun da ligimize dahil olmasının kendisini gururlandırdığını bu sebeple sosyal sorumluluk projesi kapsamında futbola destek veren Modoko yönetim kurulu başkan ve üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti.

Daha sonra söz alan Modoko yönetim kurulu başkanı Koray ÇALIŞKAN; Modoko gibi güçlü bir ekonomi barındıran firmaların bu tür organizasyonlara destek vermesi gerektiğini vurgularken spora destek anlamında Modoko olarak üstüne düşen görevi yerine getirdiklerini belirtti. Dostluk turnuvasında da mücadele eden ve başarılı sonuçlar alan Modoko Masterlerın sezon sonunu şampiyonlukla tamamlamasını da arzuladığını belirtti.

Lige katılım sözleşmesini Modoko yönetim kurulu başkanı Koray ÇALIŞKAN, başkan yardımcısı Osman ER, lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT ve kurucu üyemiz Ali Eren BEŞERLER birlikte imzaladıktan sonra objektiflere aile remi verdiler.

Ligimize değer katacak Modoko Masterler takımına hoş geldiniz diyor, ligde başarılar diliyoruz.

MODOKO
Türkiye’nin en seçkin mobilyacılar sitesi Mobilyanın Başkenti Modoko’da 150.000 m2 alanda 350 önemli mağaza bulunmaktadır. Her tarzda mobilya üreten ve kişiye özel tasarım yapan birçok firmayı da bünyesinde bulundurarak yaşam alanlarını daha ‘özel’ kılan Modoko, doğrudan 5.000, dolaylı olarak 35.000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

(0533) 383 80 78
www.elitmasterlig.org
www.instagram.com/elitmasterlig
www.facebook.com/elitmasterlig
www.twitter.com/elitmasterlig

#elitmasterlig #elitlig #spordostçaterlemektir #masterlerligi #veteranlarligi #amatorfutbol #futbol #turkiyesampiyonasi

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.