Elit Master Ligin İlk Şampiyonu İstanbul Demirspor Masterler

Ligin bitimine 3 hafta kala 2018-2019 Sezonu Marmara Avrupa A Grubunda İstanbul Demirspor Masterler şampiyonluğunu ilan etti.

8 takımın yer aldığı ELİT MASTER LİG Marmara Avrupa A Grubunda: İstanbul Demirspor Masterler, İstanbul Barış SK. Masterler, İstanbul Bulancakspor Masterler, Bakırköy Masterler, Avcılar Veteranlar, Olimpiyatspor Veteranlar, Ser-Toka İstasyon 212 ve Arnavutköy Deha Masterler takımları mücadele ediyor.

Güçlü rakipleri karşısında büyük başarı elde eden İstanbul Demirspor Masterler 11.haftada topladığı 25 puanla ligin bitimine 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan etmiş durumda. İkili averaj sisteminin uygulandığı ligimizde kalan iki maçını kaybetmiş olsa bile şampiyonluğu zorlayacak en yakın rakibi olan İstanbul Barış SK. Masterler’ı ligin 1.haftasında 5-3 yendiği için şampiyonluğu garantilemiş durumda çünkü son hafta ligden ihraç edilen Arnavutköy Deha Masterler ile eşleştiğinden 3-0 hükmen galip olacak ve 3 puanı hak ederek puanını en kötü ihtimalle 28’e çıkaracak.

Başarılı bir sezon geçirerek Marmara Avrupa A Grubunun ilk şampiyonu olan İstanbul Demirspor Masterler takımının teknik yönetim ve oyuncularını kutluyor, aynı başarıyı Antalya’da yapılacak Türkiye Şampiyonasında da devam ettirmelerini diliyoruz.

İşte şampiyonluğu göğüsleyen İstanbul Demirspor Masterler takımının kadrosu

 1. Mahmut Şuayip Yavuz
 2. Ozan Yörükçü
 3. Şevki Taşkın
 4. Yasin Demirhan
 5. Cengiz Çubukçu
 6. Cem Ünsal
 7. Mehmet Bilal Demirel
 8. Ömer Türkay
 9. ilker Yurtsever
 10. Serkan Arıcan
 11. Abdulkadir Okulevi
 12. Ömer Erçin
 13. Şenol Apaydın
 14. Hakan Ünal
 15. Mesut Apaydın
 16. Sezgin Bayrak
 17. Mustafa Üstündağ
 18. Ercüment Emrak
 19. Yahya Kaburga
 20. Ahmet Yiğit
 21. Cenk Sonbahar
 22. Mustafa Yıldırım
 23. Kamber Arslan
 24. Lütfü Baş
 25. Yalçın Cengiz
 26. Onur Ateş

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.