fbpx

Fikstür/Sonuçlar

Anadolu A Grubu Maç Programı

Anadolu A Grubu Maç Sonuçları

TarihMaçZaman/SonuçlarSezonStad
Pendik Birlik Masterler - Aydıntepe Veteranlar2019-2020
Tuzla Veteranlar - Ortaçeşme Masterler2019-2020
Ataşehir Masterler - Kartal Köy Hizmetleri2019-2020
Ortaçeşme Masterler - Ataşehir Masterler2019-2020
Kartal Köy Hizmetleri - Pendik Birlik Masterler2019-2020
Aydıntepe Veteranlar - Tuzla Veteranlar2019-2020
Ataşehir Masterler - Aydıntepe Veteranlar2019-2020
Pendik Birlik Masterler - Tuzla Veteranlar2019-2020
Ortaçeşme Masterler - Kartal Köy Hizmetleri2019-2020
Tuzla Veteranlar - Ataşehir Masterler2019-2020
Aydıntepe Veteranlar - Kartal Köy Hizmetleri2019-2020
Ortaçeşme Masterler - Pendik Birlik Masterler2019-2020
Ortaçeşme Masterler - Aydıntepe Veteranlar2019-2020
Kartal Köy Hizmetleri - Tuzla Veteranlar2019-2020
Pendik Birlik Masterler - Ataşehir Masterler2019-2020
Aydıntepe Veteranlar - Ataşehir Masterler2019-2020
Ortaçeşme Masterler - Kartal Köy Hizmetleri2019-2020
Kartal Köy Hizmetleri - Ataşehir Masterler2019-2020
Pendik Birlik Masterler - Aydıntepe Veteranlar2019-2020
Ortaçeşme Masterler - Tuzla Veteranlar2019-2020
Pendik Birlik Masterler - Kartal Köy Hizmetleri2019-2020
Ataşehir Masterler - Ortaçeşme Masterler2019-2020
Tuzla Veteranlar - Aydıntepe Veteranlar2019-2020
Tuzla Veteranlar - Pendik Birlik Masterler2019-2020
Ataşehir Masterler - Tuzla Veteranlar2019-2020
Kartal Köy Hizmetleri - Aydıntepe Veteranlar2019-2020
Pendik Birlik Masterler - Ortaçeşme Masterler2019-2020
Aydıntepe Veteranlar - Ortaçeşme Veteranlar2019-2020
Tuzla Veteranlar - Kartal Köy Hizmetleri2019-2020
Ataşehir Masterler - Pendik Birlik Masterler2019-2020

Anadolu B Grubu Maç Programı

Anadolu B Grubu Maç Sonuçları

TarihMaçZaman/SonuçlarSezonStad
Bostancı Veteranlar - Paşabahçe 80 Masterler2019-2020
Güzelyalı Masterler - Ağasar 14612019-2020
Darıca Masterler - Ak Masterler2019-2020
Ağasar 1461 - Darıca Masterler2019-2020
Paşabahçe 80 Masterler - Güzelyalı Masterler2019-2020
Ak Masterler - Bostancı Veteranlar2019-2020
Ağasar 1461 - Paşabahçe 80 Masterler2019-2020
Darıca Masterler - Bostancı Veteranlar2019-2020
Güzelyalı Masterler - Ak Masterler2019-2020
Bostancı Veteranlar - Güzelyalı Masterler2019-2020
Paşabahçe 80 Masterler - Darıca Masterler2019-2020
Ak Masterler - Ağasar 14612019-2020
Darıca Masterler - Güzelyalı Masterler2019-2020
Paşabahçe 80 Masterler - Ak Masterler2019-2020
Ağasar 1461 - Bostancı Veteranlar2019-2020
Bostancı Veteranlar - Darıca Masterler2019-2020
Paşabahçe 80 Masterler - Ağasar 14612019-2020
Ak Masterler - Darıca Masterler2019-2020
Ağasar 1461 - Güzelyalı Masterler2019-2020
Paşabahçe 80 Masterler - Bostancı Veteranlar2019-2020
Güzelyalı Masterler - Paşabahçe 80 Masterler2019-2020
Bostancı Veteranlar - Ak Masterler2019-2020
Darıca Masterler - Ağasar 14612019-2020
Ak Masterler - Güzelyalı Masterler2019-2020
Güzelyalı Masterler - Bostancı Veteranlar2019-2020
Ağasar 1461 - Ak Masterler2019-2020
Darıca Masterler - Paşabahçe 80 Masterler2019-2020
Bostancı Veteranlar - Ağasar 14612019-2020
Ak Masterler - Paşabahçe 80 Masterler2019-2020
Güzelyalı Masterler - Darıca Masterler2019-2020

Avrupa A Grubu Maç Programı

Avrupa A Grubu Maç Sonuçları

TarihMaçZaman/SonuçlarSezonStad
Silivri Masterler - Mesan Kilit Masterler2019-2020
Us Grup Ispartakule SK. - Olimpiyatspor Veteranlar2019-2020
Türkiyem Spor Masterler - Arnavutköy Masterler2019-2020
İstanbul Barış SK. Masterler - Bağcılar Yenimahalle M.2019-2020
Bağcılar Yenimahalle M. - Türkiyem Spor Masterler2019-2020
Us Grup Ispartakule SK. - Silivri Masterler2019-2020
Olimpiyatspor Veteranlar - Arnavutköy Masterler2019-2020
Mesan Kilit Masterler - İstanbul Barış SK. Masterler2019-2020
Türkiyem Spor Masterler - Mesan Kilit Masterler2019-2020
Arnavutköy Masterler - Bağcılar Yenimahalle M.2019-2020
İstanbul Barış SK. Masterler - Us Grup Ispartakule SK.2019-2020
Silivri Masterler - Olimpiyatspor Veteranlar2019-2020
Us Grup Masterler - Türkiyem Spor Masterler2019-2020
Mesan Kilit Masterler - Arnavutköy Masterler2019-2020
Silivri Masterler - İstanbul Barış SK. Masterler2019-2020
Olimpiyatspor Veteranlar - Bağcılar Yenimahalle M.2019-2020
Silivri Masterler - Türkiyem Spor Masterler2019-2020
İstanbul Barış SK. Masterler - Olimpiyatspor Veteranlar2019-2020
Ispartakule Sk. Veteranlar - Arnavutköy Masterler2019-2020
Mesan Kilit Masterler - Bağcılar Yenimahalle M.2019-2020
Olimpiyatspor Veteranlar - Mesan Kilit Masterler2019-2020
Arnavutköy Masterler - Silivri Masterler2019-2020
Bağcılar Yenimahalle M. - Ispartakule Sk. Veteranlar2019-2020
Türkiyem Spor Masterler - İstanbul Barış SK. Masterler2019-2020
İstanbul Barış SK. Masterler - Arnavutköy Masterler2019-2020
Türkiyem Spor Masterler - Olimpiyatspor Veteranlar2019-2020
Ispartakule Sk. Veteranlar - Mesan Kilit Masterler2019-2020
Silivri Masterler - Bağcılar Yenimahalle M.2019-2020
Mesan Kilit Masterler - Silivri Masterler2019-2020
Arnavutköy Masterler - Türkiyem Spor Masterler2019-2020
Bağcılar Yenimahalle M. - İstanbul Barış SK. Masterler2019-2020
Olimpiyatspor Veteranlar - Ispartakule Sk. Veteranlar2019-2020
Silivri Masterler - Ispartakule Sk. Veteranlar2019-2020
İstanbul Barış SK. Masterler - Mesan Kilit Masterler2019-2020
Türkiyem Spor Masterler - Bağcılar Yenimahalle M.2019-2020
Arnavutköy Masterler - Olimpiyatspor Veteranlar2019-2020
Bağcılar Yenimahalle M. - Arnavutköy Masterler2019-2020
Olimpiyatspor Veteranlar - Silivri Masterler2019-2020
Ispartakule Sk. Veteranlar - İstanbul Barış SK. Masterler2019-2020
Mesan Kilit Masterler - Türkiyem Spor Masterler2019-2020
İstanbul Barış SK. Masterler - Silivri Masterler2019-2020
Türkiyem Spor Masterler - Ispartakule Sk. Veteranlar2019-2020
Arnavutköy Masterler - Mesan Kilit Masterler2019-2020
Bağcılar Yenimahalle Masterler - Olimpiyatspor Veteranlar2019-2020

Avrupa B Grubu Maç Programı

Avrupa B Grubu Maç Sonuçları

TarihMaçZaman/SonuçlarSezonStad
Arbor Vitae Masterler - Yücespor Veteranlar2019-2020
Sertoka İstasyon 212 - Sarıyer Dragon Masterler2019-2020
Hunca Masterler - Modoko Masterler2019-2020
Zeytinburnu Irmak Spor - Avcılar Gençlerbirliği SK.2019-2020
Modoko Masterler - Sarıyer Dragon Masterler2019-2020
Avcılar Gençlerbirliği SK. - Arbor Vitae Masterler2019-2020
Yücespor Veteranlar - Sertoka İstasyon 2122019-2020
Hunca Masterler - Zeytinburnu Irmak Spor2019-2020
Sertoka İstasyon 212 - Avcılar Gençlerbirliği SK.2019-2020
Sarıyer Dragon Masterler - Yücespor Veteranlar2019-2020
Arbor Vitae Masterler - Hunca Masterler2019-2020
Zeytinburnu Irmak Spor - Modoko Masterler2019-2020
Avcılar Gençlerbirliği SK. - Sarıyer Dragon Masterler2019-2020
Zeytinburnu Irmak Spor - Arbor Vitae Masterler2019-2020
Modoko Masterler - Yücespor Veteranlar2019-2020
Hunca Masterler - Sertoka İstasyon 2122019-2020
Zeytinburnu Irmak Spor - Sertoka İstasyon 2122019-2020
Avcılar Gençlerbirliği SK. - Yücespor Veteranlar2019-2020
Arbor Vitae Masterler - Modoko Masterler2019-2020
Hunca Masterler - Sarıyer Dragon Masterler2019-2020
Modoko Masterler - Avcılar Gençlerbirliği SK.2019-2020
Yücespor Veteranlar - Hunca Masterler2019-2020
Sertoka İstasyon 212 - Arbor Vitae Masterler2019-2020
Sarıyer Dragon Masterler - Zeytinburnu Irmak Spor2019-2020
Zeytinburnu Irmak Spor - Yücespor Veteranlar2019-2020
Hunca Masterler - Avcılar Gençlerbirliği SK.2019-2020
Sertoka İstasyon 212 - Modoko Masterler2019-2020
Arbor Vitae Masterler - Sarıyer Dragon Masterler2019-2020
Modoko Masterler - Hunca Masterler2019-2020
Avcılar Gençlerbirliği SK. - Zeytinburnu Irmak Spor2019-2020
Sarıyer Dragon Masterler - Sertoka İstasyon 2122019-2020
Yücespor Veteranlar - Arbor Vitae Masterler2019-2020
Sertoka İstasyon 212 - Yücespor Veteranlar2019-2020
Arbor Vitae Masterler - Avcılar Gençlerbirliği SK.2019-2020
Zeytinburnu Irmak Spor - Hunca Masterler2019-2020
Sarıyer Dragon Masterler - Modoko Masterler2019-2020
Yücespor Veteranlar - Sarıyer Dragon Masterler2019-2020
Modoko Masterler - Zeytinburnu Irmak Spor2019-2020
Hunca Masterler - Arbor Vitae Masterler2019-2020
Avcılar Gençlerbirliği SK. - Sertoka İstasyon 2122019-2020
Sertoka İstasyon 212 - Hunca Masterler2019-2020
Arbor Vitae Masterler - Zeytinburnu Irmak Spor2019-2020
Yücespor Veteranlar - Modoko Masterler2019-2020
Sarıyer Dragon Masterler - Avcılar Gençlerbirliği SK.2019-2020

Avrupa C Grubu Maç Programı

Avrupa C Grubu Maç Sonuçları

TarihMaçZaman/SonuçlarStad
Gürçelik Metal Demirspor - Doğu Gençlik Masterler
Zeytinburnu Spor Masterler - Yenice Veteranlar
Bakırköy Çamlık Masterler - Beylikdüzü Masterler
Kayaşehir Veteranlar - Beşiktaş Masterler
Beylikdüzü Masterler - Gürçelik Metal Demirspor
Zeytinburnu Spor Masterler - Bakırköy Çamlık Masterler
Doğu Gençlik Masterler - Kayaşehir Veteranlar
Yenice Veteranlar - Beşiktaş Masterler
Kayaşehir Veteranlar - Beylikdüzü Masterler
Bakırköy Çamlık Masterler - Yenice Veteranlar
Gürçelik Metal Demirspor - Zeytinburnu Spor Masterler
Beşiktaş Masterler - Doğu Gençlik Masterler
Beylikdüzü Masterler - Beşiktaş Masterler
Zeytinburnu Spor Masterler - Kayaşehir Veteranlar
Yenice Veteranlar - Doğu Gençlik Masterler
Bakırköy Çamlık Masterler - Gürçelik Metal Demirspor
Bakırköy Çamlık Masterler - Kayaşehir Veteranlar
Beylikdüzü Masterler - Doğu Gençlik Masterler
Zeytinburnu Spor Masterler - Beşiktaş Masterler
Gürçelik Metal Demirspor - Yenice Veteranlar
Beşiktaş Masterler - Bakırköy Çamlık Masterler
Yenice Veteranlar - Beylikdüzü Masterler
Kayaşehir Veteranlar - Gürçelik Metal Demirspor
Doğu Gençlik Masterler - Zeytinburnu Spor Masterler
Zeytinburnu Spor Masterler - Beylikdüzü Masterler
Kayaşehir Veteranlar - Yenice Veteranlar
Gürçelik Metal Demirspor - Beşiktaş Masterler
Bakırköy Çamlık Masterler - Doğu Gençlik Masterler
Beylikdüzü Masterler - Bakırköy Çamlık Masterler
Yenice Veteranlar - Zeytinburnu Spor Masterler
Beşiktaş Masterler - Kayaşehir Veteranlar
Doğu Gençlik Masterler - Gürçelik Metal Demirspor
Kayaşehir Veteranlar - Doğu Gençlik Masterler
Gürçelik Metal Demirspor - Beylikdüzü Masterler
Bakırköy Çamlık Masterler - Zeytinburnu Spor Masterler
Beşiktaş Masterler - Yenice Veteranlar
Yenice Veteranlar - Bakırköy Çamlık Masterler
Beylikdüzü Masterler - Kayaşehir Veteranlar
Zeytinburnu Spor Masterler - Gürçelik Metal Demirspor
Doğu Gençlik Masterler - Beşiktaş Masterler
Beşiktaş Masterler - Beylikdüzü Masterler
Gürçelik Metal Demirspor Masterler - Bakırköy Çamlık Masterler
Kayaşehir Veteranlar - Zeytinburnu Spor Masterler
Doğu Gençlik Masterler - Yenice Veteranlar

Doğu Karadeniz A Grubu Maç Programı

Doğu Karadeniz A Grubu Maç Sonuçları

TarihMaçZaman/SonuçlarSezonStad
Trabzon Veteranlar - Akçaabat Sebat Veteranlar2019-2020
Kanuni 1461 Masterler - Akyüz Veteranlar2019-2020
Rize Masterler - Sürmene 15 Temmuz Diriliş M.2019-2020
Maçka Belediyesi Veteranlar - Akçaabat Sebat Veteranlar2019-2020
Sürmene 15 Temmuz Diriliş M. - Kanuni 1461 Masterler2019-2020
Trabzon Veteranlar - Akyüz Veteranlar2019-2020
Akyüz Veteranlar - Maçka Belediyesi Veteranlar2019-2020
Kanuni 1461 Masterler - Trabzon Veteranlar2019-2020
Akçaabat Sebat Veteranlar - Rize Masterler2019-2020
Rize Masterler - Akyüz Veteranlar2019-2020
Maçka Belediyesi Veteranlar - Trabzon Veteranlar2019-2020
Sürmene 15 Temmuz Diriliş M. - Akçaabat Sebat Veteranlar2019-2020
Trabzon Veteranlar - Rize Masterler2019-2020
Kanuni 1461 Masterler - Maçka Belediyesi Veteranlar2019-2020
Akyüz Veteranlar - Sürmene 15 Temmuz Diriliş M.2019-2020
Rize Masterler - Maçka Belediyesi Veteranlar2019-2020
Sürmene 15 Temmuz Diriliş M. - Trabzon Veteranlar2019-2020
Akçaabat Sebat Veteranlar - Kanuni 1461 Masterler2019-2020
Kanuni 1461 Masterler - Rize Masterler2019-2020
Akyüz Veteranlar - Akçaabat Sebat Veteranlar2019-2020
Maçka Belediyesi Veteranlar - Sürmene 15 Temmuz Diriliş M.2019-2020
Sürmene 15 Temmuz Diriliş M. - Rize Masterler2019-2020
Akyüz Veteranlar - Kanuni 1461 Masterler2019-2020
Akçaabat Sebat Veteranlar - Trabzon Veteranlar2019-2020

Doğu Karadeniz B Grubu Maç Programı

Doğu Karadeniz B Grubu Maç Sonuçları

TarihMaçZaman/SonuçlarSezonStad
Ardeşen Pirinçlik Veteranlar - Tunca Belediye Masterler2019-2020
Çamlıhemşin Masterler - Köprübaşı Veteranlar2019-2020
İyidere Aspet Masterler - Araklı Spor Veteranlar2019-2020
Araklı Spor Veteranlar - Ardeşen Pirinçlik Veteranlar2019-2020
Köprübaşı Veteranlar - İyidere Aspet Masterler2019-2020
Tunca Belediye Masterler - Çamlıhemşin Masterler2019-2020
İyidere Aspet Masterler - Çamlıhemşin Masterler2019-2020
Ardeşen Pirinçlik Veteranlar - Köprübaşı Veteranlar2019-2020
Araklı Spor Veteranlar - Tunca Belediye Masterler2019-2020
Tunca Belediye Masterler - İyidere Aspet Masterler2019-2020
Çamlıhemşin Masterler - Ardeşen Pirinçlik Veteranlar2019-2020
Köprübaşı Veteranlar - Araklı Spor Veteranlar2019-2020
Araklı Spor Veteranlar - Çamlıhemşin Masterler2019-2020
Köprübaşı Veteranlar - Tunca Belediye Masterler2019-2020
Ardeşen Pirinçlik Veteranlar - İyidere Aspet Masterler2019-2020

Kırmızı Grup Maç Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarSezonStad

Kırmızı Grup Maç Sonuçları

TarihMaçZaman/SonuçlarSezonStad

Beyaz Grup Maç Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarSezonStad

Beyaz Grup Maç Sonuçları

TarihMaçZaman/SonuçlarSezonStad
Bu İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İstermisiniz ?
  • 163
    Paylaşım