fbpx

Avrupa B Grubu Maç Sonuçları

Avrupa B Grubu Maç Sonuçları

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Yücespor Veteranlar
Avcılar Gençlerbirliği SK.
2 - 4
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Sertoka İstasyon 212
Zeytinburnu Irmak Spor
1 - 7
Maç Sonucu
İBB BAYRAMPAŞA STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Modoko Masterler
Arbor Vitae Masterler
1 - 3
Maç Sonucu
İBB BAYRAMPAŞA STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Sarıyer Dragon Masterler
Hunca Masterler
2 - 5
Maç Sonucu
İBB BEYOĞLU SÜTLÜCE STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Arbor Vitae Masterler
Sertoka İstasyon 212
3 - 2
Maç Sonucu
İBB BEYOĞLU SÜTLÜCE STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Zeytinburnu Irmak Spor
Sarıyer Dragon Masterler
1 - 0
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Hunca Masterler
Yücespor Veteranlar
3 - 2
Maç Sonucu
İBB BEYOĞLU SÜTLÜCE STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Avcılar Gençlerbirliği SK.
Modoko Masterler
4 - 3
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Yücespor Veteranlar
Zeytinburnu Irmak Spor
0 - 0
Maç Sonucu
İBB BAYRAMPAŞA STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Modoko Masterler
Sertoka İstasyon 212
8 - 2
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Avcılar Gençlerbirliği SK.
Hunca Masterler
2 - 0
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Sarıyer Dragon Masterler
Arbor Vitae Masterler
2 - 1
Maç Sonucu
İBB BAYRAMPAŞA STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Arbor Vitae Masterler
Yücespor Veteranlar
0 - 0
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Sertoka İstasyon 212
Sarıyer Dragon Masterler
0 - 4
Maç Sonucu
İBB BAYRAMPAŞA STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Hunca Masterler
Modoko Masterler
2 - 6
Maç Sonucu
İBB BEYOĞLU SÜTLÜCE STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Zeytinburnu Irmak Spor
Avcılar Gençlerbirliği SK.
3 - 1
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Modoko Masterler
Sarıyer Dragon Masterler
0 - 3
Maç Sonucu
İBB BAYRAMPAŞA STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Avcılar Gençlerbirliği SK.
Arbor Vitae Masterler
2 - 3
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Yücespor Veteranlar
Sertoka İstasyon 212
4 - 0
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Hunca Masterler
Zeytinburnu Irmak Spor
4 - 0
Maç Sonucu
İBB BEYOĞLU SÜTLÜCE STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Sertoka İstasyon 212
Avcılar Gençlerbirliği SK.
1 - 8
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Sarıyer Dragon Masterler
Yücespor Veteranlar
0 - 2
Maç Sonucu
İBB BEYOĞLU SÜTLÜCE STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Arbor Vitae Masterler
Hunca Masterler
1 - 3
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Zeytinburnu Irmak Spor
Modoko Masterler
2 - 0
Maç Sonucu
İBB BAYRAMPAŞA STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Avcılar Gençlerbirliği SK.
Sarıyer Dragon Masterler
1 - 3
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Zeytinburnu Irmak Spor
Arbor Vitae Masterler
1 - 2
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Modoko Masterler
Yücespor Veteranlar
4 - 1
Maç Sonucu
İBB BAYRAMPAŞA STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Hunca Masterler
Sertoka İstasyon 212
4 - 1
Maç Sonucu
İBB BEYOĞLU SÜTLÜCE STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Zeytinburnu Irmak Spor
Sertoka İstasyon 212
5 - 1
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Avcılar Gençlerbirliği SK.
Yücespor Veteranlar
2 - 3
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Arbor Vitae Masterler
Modoko Masterler
0 - 3
Maç Sonucu
İBB BAYRAMPAŞA STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Hunca Masterler
Sarıyer Dragon Masterler
3 - 3
Maç Sonucu
İBB BEYOĞLU SÜTLÜCE STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Modoko Masterler
Avcılar Gençlerbirliği SK.
4 - 0
Maç Sonucu
İBB BAYRAMPAŞA STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Yücespor Veteranlar
Hunca Masterler
3 - 2
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Sertoka İstasyon 212
Arbor Vitae Masterler
0 - 0
Maç Sonucu
İBB BAYRAMPAŞA STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Sarıyer Dragon Masterler
Zeytinburnu Irmak Spor
1 - 1
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Zeytinburnu Irmak Spor
Yücespor Veteranlar
1 - 3
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Hunca Masterler
Avcılar Gençlerbirliği SK.
4 - 0
Maç Sonucu
İBB BEYOĞLU SÜTLÜCE STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Sertoka İstasyon 212
Modoko Masterler
2 - 2
Maç Sonucu
İBB BAYRAMPAŞA STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Arbor Vitae Masterler
Sarıyer Dragon Masterler
3 - 1
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Modoko Masterler
Hunca Masterler
1 - 0
Maç Sonucu
İBB BAYRAMPAŞA STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Avcılar Gençlerbirliği SK.
Zeytinburnu Irmak Spor
2 - 1
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Sarıyer Dragon Masterler
Sertoka İstasyon 212
2 - 1
Maç Sonucu
İBB BAYRAMPAŞA STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Yücespor Veteranlar
Arbor Vitae Masterler
5 - 0
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Sertoka İstasyon 212
Yücespor Veteranlar
1 - 4
Maç Sonucu
İBB BAYRAMPAŞA STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Arbor Vitae Masterler
Avcılar Gençlerbirliği SK.
0 - 0
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Zeytinburnu Irmak Spor
Hunca Masterler
3 - 0
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Sarıyer Dragon Masterler
Modoko Masterler
1 - 4
Maç Sonucu
İBB BEYOĞLU SÜTLÜCE STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Yücespor Veteranlar
Sarıyer Dragon Masterler
2 - 1
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Modoko Masterler
Zeytinburnu Irmak Spor
3 - 2
Maç Sonucu
İBB BAYRAMPAŞA STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Hunca Masterler
Arbor Vitae Masterler
4 - 1
Maç Sonucu
İBB BEYOĞLU SÜTLÜCE STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Avcılar Gençlerbirliği SK.
Sertoka İstasyon 212
0 - 1
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Sertoka İstasyon 212
Hunca Masterler
0 - 7
Maç Sonucu
İBB BAYRAMPAŞA STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Arbor Vitae Masterler
Zeytinburnu Irmak Spor
1 - 1
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Yücespor Veteranlar
Modoko Masterler
3 - 1
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI

Marmara Avrupa-B Grubu 2019-2020

Sarıyer Dragon Masterler
Avcılar Gençlerbirliği SK.
3 - 2
Maç Sonucu
İBB ŞENLİKKÖY STADI