Köprübaşı Masterler Bu Sezon Çok İddealı

Doğu Karadeniz Bölgesinin kaliteli takımlarından Köprübaşı Masterler, Köprübaşı Kaymakamı Sn. Uğur TUTKAN ve Belediye Başkanı Sn. Ali AYDIN’nın destekleri ile daha güçlü şekilde Elit Master Lig’de mücadele edecek.

2019-2020 sezonuna iddialı şekilde hazırlandıklarını söyleyen Köprübaşı Masterler kaptanı Ömer Faruk AYDIN, büyüklerimizin desteği ile Köprübaşı’nı en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.

İmza töreni için Köprübaşı Kaymakamı Sn. Uğur TUTKAN’nın makamında bir araya gelen Belediye Başkanı Sn. Ali AYDIN, Fidanlı Mahallesi Muhtarı Sn. Süleyman BALCI, Ligimizin Doğu Karadeniz Lig Koordinatörü Şeref YEREBAKAN, Köprübaşı Masterler kaptanı Ömer Faruk AYDIN ve takım oyuncusu Bayram AKTAŞ ikramların ve hoş sohbetin ardından Köprübaşı Masterler takımını 2019-2020 sezonunda Elit Master Lig’de yer alacakları sözleşmeyi imzaladılar.

Takıma desteklerini esirgemeyen ve sahip çıkan Köprübaşı Kaymakamı Sn. Uğur TUTKAN’a, Köprübaşı Belediye Başkanı Sn. Ali AYDIN’a ve Mahalle Muhtarı Sn. Süleyman BALCI’ya Elit Master Lig yönetim kurulu adına teşekkür ediyoruz. Ve takım kaptanı Ömer Faruk AYDIN liderliğindeki Köprübaşı Masterler takımına yeni sezonda başarılar diliyoruz.

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.