Silivri Masterler, Namağlup Şampiyonluğunu Garantiledi

Elit Master Lig, Marmara C Grubunda mücadele eden Silivri Masterler, son haftaya girilirken oynadığı maçlarda mağlubiyet almadan şampiyonluğunu bir hafta önceden garantiledi.

Sezona şampiyonluk parolası ile başlayan Silivri Masterler, bu amaçlarına ulaşırken Marmara C Grubunda mücadele ettiği güçlü rakipleri; Beşiktaş Masterler, Florya Veteranlar, Sancak Spor Masterler, Sarıyer Dragon Masterler, Bağcılar Yenimahalle Masterler, Bağcılar Güneşlispor Masterler ve Diriliş Masterler takımlarını geride bırakırken, en az kart gören takım da oldu. Elit Master Ligin en centilmen takımları arasında da yer alarak toplamda sadece 5 sarı kart gördüler.

İşte; Taylan Güraslan başkanlığında ve Fikri Tezeller yönetiminde şampiyonluğa uzanan Silivri Masterler takımının kadrosu:

Ahmet Giray Varol, Ali Karakartal, Alper Tezcan, Aşkın Kaynar, Atakan Sezginer, Bora Balcıoğlu, Cemil Memiş, Cengiz Yıldırım, Engin Karakartal, Esat Karaduman, Göksel Akıncı, Hayrettin Karabulut, İlhami Çiftçi, Mehmet Kocaoğlu, Metin Karaca, Mustafa Tatar, Mücahit Dönmez, Nedim Bostan, Nuri Çolakoğlu, Oğuz Ardahan, Okan Temel, Osman Gür, Sertan Güriz, Şevki Denizoğlu, Taylan Güraslan, Tezcan Balcıoğlu, Uğur Akkuş, Ulaş Tutucu, Ümit Algür, Zafer Uslu

Böylece Antalya’da yapılacak Türkiye Şampiyonasına da katılmaya hak kazanan Silivri Masterler 16 takımla yapılacak şampiyonada en güçlü adaylardan biri olarak Silivri’yi temsil edecek.

Elit Master Lig ailesi olarak Marmara C Grubunun şampiyonu Silivri Masterler’ın teknik yönetim ve kadrosunu kutluyor, aynı başarının devamını Antalya’da da göstermelerini diliyoruz.

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.