ERHAN GÜNEŞ

 

2020-2021 sezonunda Elit Master Lig İç Anadolu bölge yapılanmasında aktif rol oynayan ve bölge ligi oluşumunu sağlayan Erhan GÜNEŞ,  Elit Master Lig Yönetim Kuruluna dahil edilmiştir. Erhan GÜNEŞ’e yönetim kurulumuzdaki görevinden dolayı hayırlı olsun diyor, başarılar diliyoruz.

1981 yılında Nevşehir’de doğdu. Kayseri Üniversitesi Makine Bölümünden mezun olmuştur. Mesleki kariyerine 2005 yılında Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Mali Hizmetler Daire Başkanlığında Kiralama ve İhale işleri uzmanı olarak başlayan Güneş halen görevini yürütmektedir.

1995 – 2007 yılları arasında Kayseri de çeşitli kulüplerde amatör olarak 12 yıl faal futbol oynamış olup, 2007 yılında futbol kariyerini noktalayarak, Kayseri ilinde açılan hakem kursuna katılmış ve sırasıyla Aday hakem, İl hakemi ve Klasman hakemi olarak 12 yıl görev yapan Güneş, 2019 yılında aktif hakemlik kariyerini sonlandırarak Hakem Gözlemcisi olarak göreve başlamış ve halen devam etmektedir.

2018 yılında kurulmuş olan Kayseri Osmanlı Masterler Spor Kulübü Derneğinin Kurucusu ve Kulüp Başkanlığı görevini yürütmektedir. 2020 yılı Ağustos ayında Nevşehir, Avanos İlçesinde düzenlenen ve her yıl geleneksel olarak devam edecek Cappadocia Master Cup, 40 yaş üstü Masterler ve Veteranlar Futbol Turnuvasını arkadaşı Engin AKPINAR ile birlikte Kurmuş ve yöneticiliğini yapmaktadır.

Erhan Güneş evli ve 3 çocuk babasıdır.