Haberler
Maç Videoları
Resim Albümü
Lige Katılım Formu
İletişim
Hesabım
BİLGİ ALIN
(0533) 383 80 78
Lisans Başvurusu (0 lisans)
0.00
₺
Ana Sayfa
Kurumsal
Yönetim Kurulumuz
Kurumsal Yapımız
Disiplin Kurulu Kararları
Takımlar
Lige Katılım
Takım Ön Başvuru Formu
Online Lisans İşlemleri
Futbolcu Havuzu
Haberler
Maç Videoları
Dosyalar
İletişim
LİGLER ve GRUPLAR
Liste
Golden Lig
Avrupa Golden Grup
Sarı Grup
Mavi Grup
Kırmızı Grup
Marmara Anadolu
Marmara Anadolu A Grubu
Marmara Anadolu B Grubu
Marmara Avrupa
Marmara Avrupa A Grubu
Marmara Avrupa B Grubu
Marmara Avrupa C Grubu
Marmara Avrupa D Grubu
Avrupa B Grubu Maç Sonuçları
Avrupa B Grubu Maç Sonuçları
Tarih
Maç
Sonuç
Stad
2023-11-19 21:40:28
19 Kasım 2023
Gür Plastik Avcılar Gençlerbirliği - Dinamo Tonya
4 - 1
N/A
2023-11-19 21:10:05
19 Kasım 2023
Kuzeyin Yıldızları - Denim Kripto Masterler
1 - 0
N/A
2023-11-19 20:20:29
19 Kasım 2023
Avcılar 1903 SK. - Medicell Tıp Batıköy Masterler
0 - 6
N/A
2023-11-18 21:20:59
18 Kasım 2023
Yenimahalle Masterler - İstanbul Masterler
3 - 0
N/A
2023-11-11 21:10:40
11 Kasım 2023
İstanbul Masterler - Avcılar 1903 SK.
1 - 4
N/A
2023-11-11 20:20:20
11 Kasım 2023
Dinamo Tonya - Kuzeyin Yıldızları
0 - 1
N/A
2023-11-11 19:50:50
11 Kasım 2023
Medicell Tıp Batıköy Masterler - Gür Plastik Avcılar Gençlerbirliği
1 - 4
N/A
2023-11-11 19:00:32
11 Kasım 2023
Denim Kripto Masterler - Yenimahalle Masterler
1 - 4
N/A
2023-11-05 21:40:40
5 Kasım 2023
Medicell Tıp Batıköy Masterler - Dinamo Tonya
3 - 0
N/A
2023-11-05 20:20:44
5 Kasım 2023
Avcılar 1903 SK. - Denim Kripto Masterler
3 - 1
N/A
2023-11-05 20:20:17
5 Kasım 2023
Gür Plastik Avcılar Gençlerbirliği - İstanbul Masterler
1 - 3
N/A
2023-11-05 19:00:29
5 Kasım 2023
Yenimahalle Masterler - Kuzeyin Yıldızları
0 - 2
N/A
2023-10-29 19:00:00
29 Ekim 2023
Dinamo Tonya - Yenimahalle Masterler
1 - 4
N/A
2023-10-22 21:40:21
22 Ekim 2023
Kuzeyin Yıldızları - Avcılar 1903 SK.
4 - 0
N/A
2023-10-22 20:20:22
22 Ekim 2023
İstanbul Masterler - Medicell Tıp Batıköy Masterler
7 - 4
N/A
2023-10-21 19:00:05
21 Ekim 2023
Denim Kripto Masterler - Gür Plastik Avcılar Gençlerbirliği
1 - 1
N/A
2023-10-15 19:50:10
15 Ekim 2023
Batıköy Masterler - Denim Kripto Masterler
5 - 1
N/A
2023-10-15 18:30:35
15 Ekim 2023
Gür Plastik Avcılar Gençlerbirliği - Kuzeyin Yıldızları
2 - 0
N/A
2023-10-14 21:40:39
14 Ekim 2023
Avcılar 1903 SK. - Yenimahalle Masterler
0 - 3
N/A
2023-10-14 20:20:31
14 Ekim 2023
İstanbul Masterler - Dinamo Tonya
3 - 1
N/A
2023-10-08 20:20:20
8 Ekim 2023
Yenimahalle Masterler - Gür Plastik Avcılar Gençlerbirliği
3 - 2
N/A
2023-10-08 19:00:03
8 Ekim 2023
Dinamo Tonya - Avcılar 1903 SK.
1 - 5
N/A
2023-10-07 21:40:26
7 Ekim 2023
Denim Kripto Masterler - İstanbul Masterler
1 - 3
N/A
2023-10-07 20:20:16
7 Ekim 2023
Kuzeyin Yıldızları - Batıköy Masterler
1 - 2
N/A
2023-09-30 21:40:57
30 Eylül 2023
Batıköy Masterler - Yenimahalle Masterler
0 - 2
N/A
2023-09-30 20:20:31
30 Eylül 2023
İstanbul Masterler - Kuzeyin Yıldızları
3 - 1
N/A
2023-09-30 19:00:44
30 Eylül 2023
Gür Plastik Avcılar Gençlerbirliği - Avcılar 1903 SK.
3 - 2
N/A
2023-09-30 19:00:39
30 Eylül 2023
Denim Kripto Masterler - Dinamo Tonya
0 - 0
N/A