fbpx

Disiplin Kurulu Kararları

SEZONLİSANS NOADI-SOYADIKULÜBÜGÖREVİCEZASIBAŞLANGIÇ T.CEZA DURUMU
2019-20201973ERDAL ALKOÇAKÇAABAT SEBAT VETERANLAROYUNCU4 MAÇ MÜSABAKADAN MEN13.03.2020DEVAM EDİYOR
2019-20201236EROL ARIKTUZLA VETERANLAROYUNCU4 MAÇ MÜSABAKADAN MEN13.03.2020DEVAM EDİYOR
2019-20201129MUHAMMED ALİ KANIÇOKTUZLA VETERANLAROYUNCU8 MAÇ MÜSABAKADAN MEN13.03.2020DEVAM EDİYOR
2019-20201838ADEM ÖZTÜRKARDEŞEN PİRİNÇLİK VETERANLAROYUNCULİGDEN İHRAÇ08.03.2020DEVAM EDİYOR
2019-20202782YUSUF AKGENÇARDEŞEN PİRİNÇLİK VETERANLAROYUNCULİGDEN İHRAÇ08.03.2020DEVAM EDİYOR
2019-20201918ADEM AKYILDIZARAKLI SPOR VETERANLAROYUNCULİGDEN İHRAÇ08.03.2020DEVAM EDİYOR
2019-20202282ŞEREF YILMAZİYİDERE ASPET MASTERLEROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN08.03.2020DEVAM EDİYOR
2019-20201978İSMET SATIRRİZE MASTERLEROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN09.03.2020DEVAM EDİYOR
2019-20202166EMİN ŞENGÜL PAŞABAHÇE 80 MASTERLEROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN07.03.2020DEVAM EDİYOR
2019-20202281EMİN DİLLİİYİDERE ASPET MASTERLEROYUNCU4 MAÇ MÜSABAKADAN MEN29.02.2020DEVAM EDİYOR
2019-20202025TUNCAY LAKOTTRABZON VETERANLAROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN28.02.2020DEVAM EDİYOR
2019-20201032HALUK VALYOZOĞLUSARIYER DRAGON MASTERLEROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN01.02.2020DEVAM EDİYOR
2019-20201030HARUN YILMAZSARIYER DRAGON MASTERLEROYUNCU5 MAÇ MÜSABAKADAN MEN01.02.2020DEVAM EDİYOR
2019-20201703KUBİLAY ERELUS GRUP ISPARTAKULE SK.OYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN01.02.2020DEVAM EDİYOR
2019-20202315BEYHAN DAĞLIMESAN KİLİT MASTERLEROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN01.02.2020DEVAM EDİYOR
2019-20201376TURHAN YILDIZBEŞİKTAŞ MASTERLEROYUNCU2 MAÇ MÜSABAKADAN MEN02.02.2020DEVAM EDİYOR
2019-20201182YASİN DEMİRHANGÜRÇELİK METAL DEMİRSPOROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN02.02.2020DEVAM EDİYOR
2019-20202677ENGİN TEKİNDARICA MASTERLEROYUNCU2 MAÇ MÜSABAKADAN MEN02.02.2020DEVAM EDİYOR
2019-2020REŞİT KALKAVANİYİDERE ASPET MASTERLERYÖNETİCİ20 GÜN HAK MAHRUMİYETİ02.02.2020DEVAM EDİYOR
2019-20201129MUHAMMET ALİ KANIÇOKTUZLA VETERANLAROYUNCU2 MAÇ MÜSABAKADAN MEN31.01.2020BİTTİ
2019-20201133SEZER GÜNGÖRTUZLA VETERANLAROYUNCU2 MAÇ MÜSABAKADAN MEN31.01.2020DEVAM EDİYOR
2019-20202081ADNAN BAYTARUS GRUP ISPARTAKULE SK.OYUNCU1 MAÇ MÜSABAKADAN MEN26.01.2020BİTTİ
2019-2020HARUN ÖZDEMİRMODOKO MASTERLERYÖNETİCİ10 GÜN HAK MAHRUMİYETİ12.01.2020DEVAM EDİYOR
2019-20201291MEHMET DOĞANAĞASAR 1461 MASTERLEROYUNCU4 MAÇ MÜSABAKADAN MEN12.01.2020DEVAM EDİYOR
2019-20202927LEVENT OSMANOĞLUAVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ MASTERLEROYUNCU4 MAÇ MÜSABAKADAN MEN12.01.2020DEVAM EDİYOR
2019-20201198ATAKAN SEZGİNERSİLİVRİ MASTERLEROYUNCU-YÖNETİCİ1 MAÇ MÜSABAKADAN MEN11.01.2020BİTTİ
2019-20201198ATAKAN SEZGİNERSİLİVRİ MASTERLEROYUNCU-YÖNETİCİ10 GÜN HAK MAHRUMİYETİ11.01.2020BİTTİ
2019-20202109EYÜP OSANMAZSİLİVRİ MASTERLEROYUNCULİGDEN İHRAÇ11.01.2020DEVAM EDİYOR
2019-20201085HAKAN ERGÜNARNAVUTKÖY MASTERLEROYUNCU2 MAÇ MÜSABAKADAN MEN11.01.2020BİTTİ
2019-20201011TOPÇU KAYAARNAVUTKÖY MASTERLEROYUNCU1 MAÇ MÜSABAKADAN MEN11.01.2020BİTTİ
2019-20201422MURAT YILDIZOLİMPİYATSPOR VETERANLAROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN11.01.2020DEVAM EDİYOR
2019-20202215HAKAN ÖZTÜRKTUZLA VETERANLARYÖNETİCİ10 GÜN HAK MAHRUMİYETİ21.12.2019BİTTİ
2019-2020HİMMET TERZİOĞLUARDEŞEN PİRİNÇLİK VETERANLARYÖNETİCİ10 GÜN HAK MAHRUMİYETİ22.12.2019BİTTİ
2019-20201207RAMAZAN ÇAKIRPENDİK BİRLİK MASTERLEROYUNCU2 MAÇ MÜSABAKADAN MEN20.12.2019BİTTİ
2019-20201216SEDAT SARIPENDİK BİRLİK MASTERLEROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN20.12.2019BİTTİ
2019-20201212GAZİ ENÜRPENDİK BİRLİK MASTERLEROYUNCU2 MAÇ MÜSABAKADAN MEN20.12.2019BİTTİ
2019-20202822ÖNDER KINALISÜRMENE 15 TEMMUZ DİRİLİŞ M.OYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN07.12.2019BİTTİ
2019-20201348OKTAY OĞUZ SELVİMODOKO MASTERLEROYUNCU4 MAÇ MÜSABAKADAN MEN30.11.2019BİTTİ
2019-20201745SERKAN DEMİRMODOKO MASTERLEROYUNCU4 MAÇ MÜSABAKADAN MEN30.11.2019BİTTİ
2019-20201178BÜNYAMİN BİLGİNARBOR VİTAE MASTERLEROYUNCU4 MAÇ MÜSABAKADAN MEN30.11.2019BİTTİ
2019-20201857GÖKMEN AKBULUTRİZE MASTERLEROYUNCU2 MAÇ MÜSABAKADAN MEN02.12.2019BİTTİ
2019-20201849SİNAN HAŞİMOĞLUARDEŞEN PİRİNÇLİK VETERANLAROYUNCU4 MAÇ MÜSABAKADAN MEN01.12.2019BİTTİ
2019-20202632ŞENOL ÖKTEMKARTAL KÖY HİZMETLERİ M.OYUNCUKINAMA29.11.2019BİTTİ
2019-20202229RECEP KABUROĞLUZEYTİNBURNU MASTERLEROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN10 KASIM 2019BİTTİ
2019-20202240ÖMER BAYGINZEYTİNBURNU MASTERLERYÖNETİCİ10 GÜN HAK MAHRUMİYETİ10 KASIM 2019BİTTİ
2019-20201089MEHMET ALİ ÇOLAKARNAVUTKÖY MASTERLEROYUNCULİGDEN İHRAÇ16 KASIM 2019DEVAM EDİYOR
2019-20201761AYDIN GÜVENGÜZELYALI MASTERLEROYUNCU4 MAÇ MÜSABAKADAN MEN10 KASIM 2019BİTTİ
2019-20202641ALAATTİN ÇELİKTUZLA VETERANLAROYUNCU4 MAÇ MÜSABAKADAN MEN10 KASIM 2019BİTTİ
2019-20201108SELÇUK DEMİRKOLARNAVUTKÖY MASTERLEROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN26 EKİM 2019BİTTİ
2019-20201089M.ALİ ÇOLAKARNAVUTKÖY MASTERLEROYUNCU5 MAÇ MÜSABAKADAN MEN26 EKİM 2019BİTTİ
2019-20202630CENK DEĞERLİKARTAL KÖY HİZMETLERİ MASTERLEROYUNCU6 MAÇ MÜSABAKADAN MEN19 EKİM 2019BİTTİ
2019-20202783MUHARREM SAĞLAMKARTAL KÖY HİZMETLERİ MASTERLERYÖNETİCİ10 GÜN HAK MAHRUMİYETİ31 EKİM 2019BİTTİ
2019-20201234UFUK GERSMANTUZLA VETERANLARYÖNETİCİ10 GÜN HAK MAHRUMİYETİ31 EKİM 2019BİTTİ
2019-20201311ULAŞ TUTUCUSİLİVRİ MASTERLEROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN20 EKİM 2019BİTTİ
2019-20201048HALİS AKBALBAĞCILAR YENİMAHALLE MASTERLEROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN20 EKİM 2019BİTTİ
2019-20202405ALİ BAYRAKTARARNAVUTKÖY MASTERLEROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN20 EKİM 2019BİTTİ
2019-20202509ERCÜMENT ERENZEYTİNBURNU IRMAK MASTERLEROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN12 EKİM 2019BİTTİ
2018-20191283KEMAL KUMAŞGÜZELYALI MASTERLEROYUNCU2 MAÇ MÜSABAKADAN MEN3 ŞUBAT 2019BİTTİ
2018-20192004SERHAT DURALATAŞEHİR MASTERLEROYUNCU2 MAÇ MÜSABAKADAN MEN3 ŞUBAT 2019BİTTİ
2018-20191129M.ALİ KANIÇOKTUZLA VETERANLAROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN26 OCAK 2019BİTTİ
2018-20191553FERDİ AKKUŞİST. BARIŞSPOR MASTERLEROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN26 OCAK 2019BİTTİ
2018-20191592FARUK DİLBERKARTAL ÖZ BALKANGÜCÜ M.OYUNCU7 MAÇ MÜSABAKADAN MEN20 OCAK 2019BİTTİ
2018-20191482BÜLENT ERCAN ÇINARCIKAVCILAR VETERANLAROYUNCU2 MAÇ MÜSABAKADAN MEN20 OCAK 2019BİTTİ
2018-20191731ÖNDER DENİZ KOLGUKARTAL BULVAR MASTERLEROYUNCU2 MAÇ MÜSABAKADAN MEN20 OCAK 2019BİTTİ
2018-20191111İLHAN ERTÜRKDİRİLİŞ MASTERLERYÖNETİCİ10 GÜN HAK MAHRUMİYETİ21 OCAK 2019BİTTİ
2018-20191217ORHAN VAROLPENDİK BİRLİK MASTERLEROYUNCU2 MAÇ MÜSABAKADAN MEN09 ARALIK 2018BİTTİ
2018-20191584BÜLENT ASLANKARTAL ÖZ BALKANGÜCÜ M.OYUNCU4 MAÇ MÜSABAKADAN MEN09 ARALIK 2018BİTTİ
2018-20191816HALİT AKBAŞISPARTAKULE SK. VETERANLAROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN09 ARALIK 2018BİTTİ
2018-20191067HASAN AKSOYYENİCE DERNEĞİ VETERANLAROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN09 ARALIK 2018BİTTİ
2018-20191801ABDUL SAMET SUİÇMEZKÖPRÜBAŞI MASTERLEROYUNCU2 MAÇ MÜSABAKADAN MEN01 ARALIK 2018BİTTİ
2018-20191886BURHAN DİLBEROĞLUARAKLI SPOR VETERANLAROYUNCU4 MAÇ MÜSABAKADAN MEN01 ARALIK 2018BİTTİ
2018-20191895GÖKMEN KARAKILIÇİST. BULANCAKSPOR MASTERLEROYUNCU2 MAÇ MÜSABAKADAN MEN01 ARALIK 2018BİTTİ
2018-20191240KURTULUŞ MUTLUİST. BULANCAKSPOR MASTERLEROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN01 ARALIK 2018BİTTİ
2018-20191171ORHAN KELEŞATAŞEHİR FAİR-PLAY VETERANLAROYUNCU4 MAÇ MÜSABAKADAN MEN25 KASIM 2018BİTTİ
2018-20191657UFUK ÇAMBAKIRKÖY MASTERLEROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN17 KASIM 2018BİTTİ
2018-20191194CEM ÜNSALİST. DEMİRSPOR MASTERLEROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN17 KASIM 2018BİTTİ
2018-20191521KEREM TEZCANARNAVUTKÖY DEHA MASTERLERYÖNETİCİ10 GÜN HAK MAHRUMİYETİ04 KASIM 2018BİTTİ
2018-20191546YALÇIN ŞAŞIESENLER YAVUZ SELİM MASTERLEROYUNCU8 MAÇ MÜSABAKADAN MEN03 KASIM 2018BİTTİ
2018-20191538İBRAHİM AYDINESENLER YAVUZ SELİM MASTERLEROYUNCU5 MAÇ MÜSABAKADAN MEN03 KASIM 2018BİTTİ
2018-20191249BİLGİHAN AKGÜNBAĞCILAR GENÇLERGÜCÜ MASTERLEROYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN03 KASIM 2018BİTTİ
2018-20191049ÖZHAN KOCABAĞCILAR YENİMAHALLE MASTERLEROYUNCU2 MAÇ MÜSABAKADAN MEN03 KASIM 2018BİTTİ
2018-20191589İSMAİL BİNGÖLLÜKARTAL ÖZ BALKANGÜCÜ M.OYUNCU2 MAÇ MÜSABAKADAN MEN21 EKİM 2018BİTTİ
2018-20191361EKREM AYDOĞDUSERTOKA İSTASYON 212OYUNCU3 MAÇ MÜSABAKADAN MEN21 EKİM 2018BİTTİ
2018-20191401FATİH BOZOKHAZNEDAR MASTERLEROYUNCU4 MAÇ MÜSABAKADAN MEN28 EKİM 2018BİTTİ

DİSİPLİN KARARLARI

Tuzla Veteranlar – Güzelyalı Masterler

KONU: 13-03-2020 Tuzla Veteranlar – Güzelyalı Masterler müsabakasında; Tuzla Veteranlar takımı oyuncularından 10 forma nolu 1129 lisans numaralı MUHAMMED ALİ KANIÇOK, Tuzla Veteranlar takımı...

Ardeşen Pirinçlik Veteranlar – Araklı Spor Veteranlar

KONU: 08-03-2020 Ardeşen Pirinçlik Veteranlar – Araklı Spor Veteranlar müsabakasında yaşanan olaylardan dolayı Ardeşen Pirinçlik Veteranlar oyuncularından 18 forma 1838 lisans numaralı Adem ÖZTÜRK,...

Rize Masterler – Akçaabat Sebat Masterler

KONU: 09-03-2020 Rize Masterler – Akçaabat Sebat Masterler müsabakasında Rize Masterler takımı 1978 lisans numaralı 2 forma numaralı oyuncusu İSMET SATIR ile ilgili disiplin...

Paşabahçe 80 Masterler – Darıca Masterler

KONU: 07-03-2020 Paşabahçe 80 Masterler – Darıca Masterler müsabakasında Paşabahçe 80 Masterler takımı 2166 lisans numaralı 77 forma numaralı oyuncusu EMİN ŞENGÜL ile ilgili...

İyidere Aspet Masterler – Tunca Belediye Masterler

KONU: 29-02-2020 İyidere Aspet Masterler – Tunca Belediye Masterler müsabakasında İyidere Aspet Masterler takımı 2281 lisans numaralı 77 forma numaralı oyuncusu EMİN DİLLİ ile...

Trabzon Veteranlar – Maçka Veteranlar

KONU: 28-02-2020 Trabzon Veteranlar – Maçka Veteranlar müsabakasında Trabzon Veteranlar takımı 2025 lisans numaralı 11 forma numaralı oyuncusu TUNCAY LAKOT ile ilgili disiplin kurulu...

Tuzla veteranlar – Aydıntepe Veteranlar

KONU: 31.01.2020 tarihinde Tuzla veteranlar – Aydıntepe Veteranlar müsabakasında Tuzla Veteranlar takımı 1129 lisans numaralı 10 forma numaralı oyuncusu MUHAMMET ALİ KANIÇOK ve Tuzla...

İyidere Aspet Masterler – Ardeşen Pirinçlik Veteran

KONU: 02-02-2020 İyidere Aspet Masterler – Ardeşen Pirinçlik Veteranlar müsabakasında İyidere Aspet Masterler takımı teknik sorumlusu REŞİT KALKAVAN ile ilgili disiplin kurulu kararı. KARAR:...

Darıca Masterler – Pendik Birlik Masterler

KONU: 02-02-2020 Darıca Masterler – Pendik Birlik Masterler müsabakasında Darıca Masterler takımı 2677 lisans numaralı 21 forma numaralı oyuncusu ENGİN TEKİN ile ilgili disiplin...

Arbor Vitea Masterler – Sarıyer Dragon Masterler

KONU: 01-02-2020 Arbor Vitea Masterler – Sarıyer Dragon Masterler müsabakasında Sarıyer Dragon Masterler takımı 1032 lisans numaralı 7 forma numaralı oyuncusu HALUK VALYOZOĞLU ve...

Us Grup Ispartakule SK. – Olimpiyat Spor Veteranlar

KONU: 26.01.2020 tarihinde Us Grup Ispartakule SK. – Olimpiyat Veteranlar müsabakasında Us Grup Ispartakule SK. oyuncularından 2081 lisans numaralı, 5 forma numaralı Adnan BAYTAR...

Modoko Masterler – Sarıyer Dragon Masterler

KONU: 12.01.2020 Tarihinde Modoko Masterler – Sarıyer Dragon Masterler müsabakasında, Modoko Masterler takımının sahadan çekilmesi ile ilgili Modoko Masterler takımı yöneticisi Harun ÖZDEMİR ile...

Güzelyalı Masterler – Ağasar 1461 Masterler

KONU: 12.01.2020 Tarihinde Güzelyalı Masterler – Ağasar 1461 Masterler müsabakasında, Ağasar 1461 Masterler takımının oyuncularından 1291 lisans numaralı 10 forma numaralı MEHMET DOĞAN ile...

Avcılar Gençlerbirliği S.K. – Arbor Vitea Masterler

KONU: 12.01.2020 Tarihinde Avcılar Gençlerbirliği S.K. – Arbor Vitea Masterler müsabakasında Avcılar Gençlerbirliği S.K. takımı oyuncularından 2927 lisans numaralı 75 forma nolu LEVENT OSMANOĞLU...

Us Grup Ispartakule SK. – Silivri Masterler

KONU: 11.01.2020 Us Grup Ispartakule SK. – Silivri Masterler müsabakasında; Silivri Masterler takımının Eyüp OSANMAZ adına düzenlemiş olduğu lisan ile ilgili ve Silivri Masterler...

Olimpiyatspor Veteranlar – Arnavutköy Masterler

KONU: 11.01.2020 tarihinde Olimpiyatspor Veteranlar – Arnavutköy Masterler müsabakasında 1. Olimpiyatspor Veteranlar oyuncularından 1422 lisans numaralı 15 forma numaralı MURAT YILDIZ, 2. Arnavutköy Masterler...

Silivri Masterler – İstanbul Barış SK. Masterler

KONU: 18.12.2019 tarihinde Silivri Masterler – İstanbul Barış Sk. Masterler müsabakasında, Müsabakanın 50. Dakikasında hakem tarafından tatil edilmesi ile ilgili disiplin kurulu kararı. KARAR: Disiplin...

Tuzla Veteranlar – Ataşehir Masterler

KONU: 21.12.2019 tarihinde Tuzla veteranlar – Ataşehir masterler müsabakasında Ataşehir Masterler yöneticisi 2215 yönetici kimlik numaralı HAKAN ÖZTÜRK ile ilgili disiplin kurulu kararı. KARAR:...

Ardeşen Pirinçlik Veteranlar – Tunca Belediye Masterler

KONU: 22.12.2019 tarihinde Ardeşen Pirinçlik Veteranlar – Tunca Belediye Masterler müsabakasında  Ardeşen Pirinçlik Veteranlar  takımının 2 den fazla kontenjan oyuncusu ile müsabakaya çıkması ile...

Ortaçeşme Masterler – Pendik Birlik Masterler

KONU: 20.12.2019 tarihinde Ortaçeşme masterler – Pendik birlik Masterler müsabakasında; Pendik Birlik Masterler oyuncularından 1207 lisans numaralı 8 forma numaralı RAMAZAN ÇAKIR, 1216 lisans...

Arbor Vitae Masterler – Modoko Masterler

KONU: 30.11.2019 tarihinde Arbor vitea masterler – Modoko masterler müsabakasında Arbor vitea masterler oyuncularından 1178 lisans numaralı 4 forma numaralı BÜNYAMİN BİLGİN ile ilgili,...

Ortaçeşme Masterler – Kartal Köy Hizmetleri

KONU: 29.11.2019 tarihinde Kartal köy hizmetleri masterler – Ortaçeşme masterler müsabakasında Kartal köy hizmetleri masterler oyuncularından 2632 lisans numaralı 5 forma numaralı ŞENOL ÖKTEM...

Trabzon Veteranlar – Rize Masterler

KONU: 02.12.2019 tarihinde Trabzon veteranlar – Rize masterler müsabakasında; Rize masterler oyuncularından 1857 lisans numaralı 34 forma numaralı GÖKMEN AKBULUT ile ilgili disiplin kurulu...

Ardeşen Pirinçlik Veteranlar – Köprübaşı Veteranlar

KONU: 01.12.2019 tarihinde Ardeşen pirinçlik veteranlar – Köprübaşı masterler müsabakasında; Ardeşen pirinçlik veteranlar oyuncularından 1849 lisans numaralı 1 forma numaralı SİNAN HAŞİMOĞLU ile ilgili disiplin...

Tuzla Veteranlar – Pendik Birlik Masterler

KONU: 02/11/2019 tarihinde oynanan Tuzla Veteranlar – Pendik Birlik Masterler müsabakasında; Tuzla Veteranlar takımın oyuncularından 1129 lisans numaralı MUHAMMED ALİ KANIÇOK ve Tuzla Veteranlar...

Zeytinburnu Spor Masterler – Beylikdüzü Masterler

KONU: 10/11/2019 Zeytinburnu Masterler – Beylikdüzü Masterler müsabakasında, Zeytinburnu Masterler takımın oyuncularından 2229 lisans numaralı RECEP KABURGAOĞLU ve Zeytinburnu Masterler takımın 2240 lisans numaralı...

İstanbul Barış SK. Masterler – Arnavutköy Masterler

KONU: 16.11.2019 tarihinde oynanan İstanbul Barış Masterler – Arnavutköy Masterler müsabakasında; Arnavutköy Masterler takımından 1089 lisans numaralı MEHMET ALİ ÇOLAK ile ilgili disiplin kurulu...

Güzelyalı Masterler – Paşabahçe 80 Masterler

KONU: 10.11.2019 tarihinde oynanan Güzelyalı Masterler – Paşabahçe 80 Masterler müsabakasında; Güzelyalı Masterler takım oyuncularından 4 forma numaralı  AYDIN GÜVEN ile ilgili Disiplin Kurulu...

Tuzla Veteranlar – Aydıntepe Veteranlar

KONU: 10.11.2019 tarihinde oynanan Tuzla Veteranlar – Aydıntepe Veteranlar müsabakasında; Tuzla Veteranlar takım oyuncularından 11 forma numaralı  ALAATTİN ÇELİK ile ilgili Disiplin Kurulu kararı....

Arnavutköy Masterler – Olimpiyatspor Masterler

KONU: 26.10.2019 tarihinde oynanan Arnavutköy Masterler – Olimpiyatspor Masterler müsabakasında; Arnavutköy Masterler takımın oyuncularından 5 forma nolu M. Ali ÇOLAK (Lisans No: 1089) ,...

Beşiktaş Masterler – Doğu Gençlik Masterler

KONU: 19.10.2019 tarihinde Beşiktaş Masterler – Doğu Gençlik Masterler müsabakasında; Doğu Gençlik Masterler takımından 7 forma nolu Vehbi DENİZHAN (lisans no: 2560) ile ilgili...

Tuzla Veteranlar-Kartal Köy Hizmetleri Masterler

KONU: 19.10.2019 tarihinde oynanan Tuzla Veteranlar-Kartal Köy Hizmetleri Masterler takımları arasında oynanan Elit Masterler ligi müsabakasının 55. dakikasında maçın yarıda kalmasıyla ilgili disiplin kurulu...

Olimpiyat Veteranlar- Silivri Masterler

KONU: 20 Ekim 2019 tarihinde Olimpiyat Veteranlar- Silivri Masterler arasında oynanan maçta Silivri Masterler takımının 3 forma numaralı 1311 lisans numaralı oyuncusu Ulaş TUTUCU’nun...

Bağcılar Yenimahalle Masterler-Arnavutköy Masterler

KONU: 20 Ekim 2019 tarihinde; Bağcılar Yenimahalle Masterler-Arnavutköy Masterler arasında oynanan karşılaşmanın 62.Dakikasında 34 forma numaralı 2405 lisanslı Arnavutköy Masterler oyuncusu Ali BAYRAKTAR ve...

Arbor Vitae Masterler – Zeytinburnu Irmak Spor

KONU: 13.10.2019 tarihinde oynanan Arbor Vitae Masterler – Zeytinburnu Irmak Masterler maçının 65. Dakikasında, Zeytinburnu Irmak Masterler oyuncusu 8 forma numaralı Ercüment EREN’in ikinci...
Bu İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İstermisiniz ?
  • 49
    Paylaşım