Kurumsal Yapımız

EML-LOGO-300X300

ELİT MASTER LİG

KURUMSAL YAPIMIZ

KURULUŞ AMACIMIZ

Elit Master Lig, Türkiye’de faaliyet gösteren 40 yaş üstü Master ve Veteran futbol takımları, profesyonel yönetim anlayışı ile sporun evrensel değerlerine bağlı kalarak; adil, disiplinli ve nitelikli bir lig çatısı altında birleştirmek amacı ile 2018 yılında Erkan Soyyiğit‘in başkanlığında ve güçlü bir yönetim kadrosu ile kurulmuştur.

YAPILANMAMIZ

 • Elit Master Lig, kar amacı gütmeden elde edilen gelirin tamamını ligin giderleri, alt yapısı ve gelişimi için kullanmayı benimsemiştir.
 • Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri; futbola gönül vermiş, spor camiasının sevilen, saygı duyulan ve Elit Master Ligin sosyal sorumluluk projesi kapsamında gelişmesi için emek sarf eden üyelerden kurulmuş ve görev dağılımı yapılmıştır.
 • Ligin sağlıklı işlemesi, gelişimi ve büyümesi için, bölgelerde lig koordinatörleri görevlendirilmiştir.
 • Müsabaka Talimatı ve Disiplin Talimatlarımız, TFF’nin mevcut talimatlarından yola çıkarak, uluslararası geçerli olan futbol oyun kuralları ile birlikte, Master ve Veteran futbol ligi kuralları oluşturulmuş ve Elit Master Lig’in özgün talimatları hazırlanmıştır.
 • Elit Master Ligin teknolojik alt yapısı ile birlikte kurumsal web sitesini ve sosyal medya hesaplarını yönetecek bir ekip kurulmuştur.

 VİZYONUMUZ

Elit Master Lig, Master ve Veteran futbol camiası için farkındalık yaratacak projelere imza atarak, kamuoyu oluşturmayı ve Türkiye geneline yaygınlaştırmayı ilke edinmiştir. Bu ilkeden yola çıkarak, Türkiye’deki Master&Veteran Futbol yapısını Elit Master Lig çatısı altında toplayarak bölgesel ligler oluşturmak, Master ve Veteran takımların kurumsal yapıya kavuşmaları için destek vermek ve uluslararası düzeyde organizasyonlar düzenlemektir.

LİGE KATILIM ÖN BAŞVURU FORMU
  Lige KatılmakBilgi Almak


  Yönetim Kurulu Üyelerimiz

  ERKAN SOYYİĞİT
  Yönetim Kurulu Başkanı
  ALİ EREN BEŞERLER
  CEM PERSEK
  HARUN ÖZDEMİR
  UFUK GERSMAN
  YUNUS ALIŞKAN
  ALPER ALKOÇ
  ATAKAN BERK
  BİNALİ KARTAL
  BÜLENT YALÇINKAYALAR
  OSMAN TOKAL