Marmara Avrupa-C Grubu
| Sezon | Takım | Şut | Korner | Ofsayt | Faul | Kurtarış | Gol | Sarı Kart | Oynadığı Maç | Kazanma Oranı | Kırmızı Kart | Kendi Kalesine | Beraberlik Oranı | Kaybetme Oranı | MBG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-2019 SEZONU | Florya Veteranlar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 54.55 | 0 | 0 | 18.18 | 27.27 | 0.09 |
| 2021-2022 SEZONU | İstanbul Barış SK. Masterler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 30.00 | 0 | 0 | 30.00 | 40.00 | 0.20 |
| 2022-2023 SEZONU | Türk Hava Yolları SK. Veteran | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 66.67 | 0 | 0 | 16.67 | 16.67 | 0.00 |
Tüm Kariyer
| Sezon | Şut | Korner | Ofsayt | Faul | Kurtarış | Gol | Sarı Kart | Oynadığı Maç | Kazanma Oranı | Kırmızı Kart | Kendi Kalesine | Beraberlik Oranı | Kaybetme Oranı | MBG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-2019 SEZONU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 54.55 | 0 | 0 | 18.18 | 27.27 | 0.09 |
| 2019-2020 SEZONU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 13 | 53.85 | 0 | 0 | 7.69 | 38.46 | 0.00 |
| 2021-2022 SEZONU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 30.00 | 0 | 0 | 30.00 | 40.00 | 0.20 |
| 2022-2023 SEZONU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 66.67 | 0 | 0 | 16.67 | 16.67 | 0.00 |

