Avrupa Golden Grup
| Sezon | Takım | Şut | Korner | Ofsayt | Faul | Kurtarış | Gol | Sarı Kart | Oynadığı Maç | Kazanma Oranı | Kırmızı Kart | Kendi Kalesine | Beraberlik Oranı | Kaybetme Oranı | MBG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 ALİCAN ÜNAL SEZONU | Kalkedon Masterler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 7 | 42.86 | 0 | 0 | 14.29 | 42.86 | 0.57 |
Marmara Avrupa-C Grubu
| Sezon | Takım | Şut | Korner | Ofsayt | Faul | Kurtarış | Gol | Sarı Kart | Oynadığı Maç | Kazanma Oranı | Kırmızı Kart | Kendi Kalesine | Beraberlik Oranı | Kaybetme Oranı | MBG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-2022 SEZONU | Yücespor Veteranlar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 11 | 54.55 | 0 | 0 | 0.00 | 45.45 | 0.73 |
Marmara Avrupa D Grubu
| Sezon | Takım | Şut | Korner | Ofsayt | Faul | Kurtarış | Gol | Sarı Kart | Oynadığı Maç | Kazanma Oranı | Kırmızı Kart | Kendi Kalesine | Beraberlik Oranı | Kaybetme Oranı | MBG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 OSMAN TOKAL SEZONU | Geras Orion Veteranlar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | 25.00 | 1 | 0 | 0.00 | 75.00 | 1.00 |
Tüm Kariyer
| Sezon | Şut | Korner | Ofsayt | Faul | Kurtarış | Gol | Sarı Kart | Oynadığı Maç | Kazanma Oranı | Kırmızı Kart | Kendi Kalesine | Beraberlik Oranı | Kaybetme Oranı | MBG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-2019 SEZONU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 | 2 | 14 | 71.43 | 0 | 0 | 21.43 | 7.14 | 2.64 |
| 2019-2020 SEZONU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021-2022 SEZONU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 11 | 54.55 | 0 | 0 | 0.00 | 45.45 | 0.73 |
| 2023-2024 ALİCAN ÜNAL SEZONU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 7 | 42.86 | 0 | 0 | 14.29 | 42.86 | 0.57 |
| 2024-2025 OSMAN TOKAL SEZONU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | 25.00 | 1 | 0 | 0.00 | 75.00 | 1.00 |

