Uyruk

Türkiye
n/atot
OYNADIĞI MAÇ SAYISI| Sezon | Takım | Şut | Korner | Ofsayt | Faul | Kurtarış | Gol | Sarı Kart | Oynadığı Maç | Kazanma Oranı | Kırmızı Kart | Kendi Kalesine | Beraberlik Oranı | Kaybetme Oranı | MBG |
|---|
| 2022-2023 SEZONU | Modi Masterler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | 20.00 | 0 | 0 | 20.00 | 60.00 | 0.40 |
| Sezon | Takım | Şut | Korner | Ofsayt | Faul | Kurtarış | Gol | Sarı Kart | Oynadığı Maç | Kazanma Oranı | Kırmızı Kart | Kendi Kalesine | Beraberlik Oranı | Kaybetme Oranı | MBG |
|---|
| 2018-2019 SEZONU | Yeni Levent Konaklar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 1 | 14 | 57.14 | 0 | 0 | 7.14 | 35.71 | 0.79 |
| Sezon | Takım | Şut | Korner | Ofsayt | Faul | Kurtarış | Gol | Sarı Kart | Oynadığı Maç | Kazanma Oranı | Kırmızı Kart | Kendi Kalesine | Beraberlik Oranı | Kaybetme Oranı | MBG |
|---|
| UA 2023 | GAP Masterler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | 72.73 | 0 | 0 | 9.09 | 18.18 | 0.36 |
| Sezon | Şut | Korner | Ofsayt | Faul | Kurtarış | Gol | Sarı Kart | Oynadığı Maç | Kazanma Oranı | Kırmızı Kart | Kendi Kalesine | Beraberlik Oranı | Kaybetme Oranı | MBG |
|---|
| UA 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | 72.73 | 0 | 0 | 9.09 | 18.18 | 0.36 |
| 2018-2019 SEZONU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 1 | 14 | 57.14 | 0 | 0 | 7.14 | 35.71 | 0.79 |
| 2022-2023 SEZONU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | 20.00 | 0 | 0 | 20.00 | 60.00 | 0.40 |