Anadolu Grubunun En İyileri Kupalarını Aldı

Anadolu Yakası takımlarımızın 2019-2020 sezonu son hafta maçları sonunda dereceye giren takım ve oyuncuları, düzenlenen törenle kupalarını aldı.

Kartal 75.Yıl Stadında düzenlenen kupa törenini yönetim kurulu üyemiz Ufuk GERSMAN sunarken Lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT, yönetim kurulu üyelerimiz Hakan BİLEN, Muharrem SAĞLAM, Mehmet AYDIN ve Bayram SEVİNDİK’te kupa töreninde hazır bulundu.

Grup maçları sonunda Antalya’da yapılacak Türkiye Şampiyonasına katılım için tek devreli Play-Off maçlarının da yapıldığı Anadolu Grubunda, şampiyonluk kupasını alan ve dereceye giren takım ve oyunculara kupaları takdim edildi.

Anadolu A grubununda yenilgi almadan namağlup şampiyonluk kupasına uzanan takım Kartal Köy Hizmetleri Masterler takımı oldu ve şampiyonluk kupasını Cevizli Anadolu Spor Kulübü başkanı Zeki KARAKELLE’nin elinden aldı.

A Grubunu 3. tamamlayan ve Fair-Play kupasını da almaya hak kazanan Ortaçeşme Masterler takımı oldu.

Anadolu B grubunun Şampiyonu Paşabahçe 80 Masterler takımı da grubunda hiç yenilgi almadan şampiyonluk kupasına uzanan takım oldu ve kupasını lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT’in elinden aldı.

Anadolu B grubunda ikinci olan Bostancı Veteranlar, Fair-Play kupasını da almaya hak kazandı.

Grup maçlarında istediğini elde edemeyen Aydıntepe Veteranlar, Play-Off Beyaz grupta yenilgi almadan lider bitirdi ve birincilik kupasının sahibi oldu.

Play-Off Kırmızı grupta son maçını galibiyetle tamamlayarak liderliği ele geçiren Darıca Masterler, liderlik kupasını lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT’ten aldı.

Anadolu Grubunda toplam 21 gol atarak gol kralı olan Aydıntepe Veteranlar oyuncusu Şeref ÇOLAK kupasını yönetim kurulu üyemiz Ufuk GERSMAN’dan aldı.

En iyi kaleci ödülüne ise Kartal Köy Hizmetleri kalecisi Cafer ÖZBEK layık görüldü.

Ligimizin 2019-2020 sezonunda bizlere değer katan, yardım ve desteklerini esirgemeyen Kartal 75.Yıl Stadını hizmetimize açan Cevizli Anadolu Spor Kulübü başkanı Zeki KARAKELLE’ye, saha komiserlerimiz Cemal SİVRİKAYA ve Haydar KARA’ya, sağlıkçımız Anıl YEDİKAT’a ve hakemlerimize teşekkür plaketleri takdim edildi.

Cevizli Anadolu Spor Kulübü başkanı Zeki KARAKELLE
Saha Komiserlerimiz Cemal SİVRİKAYA ve Haydar KARA
Sağlıkçımız, Anıl YEDİKAT

 

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.