Anadolu Grubunun Şampiyonu BOSTANCI VETERANLAR

Bu hafta sonu Pendik Birlik Masterler’ı 1-0 lık skorla geçen Bostancı Veteranlar, ligin bitimine 2 hafta kala 2018-2019 Sezonu Marmara Anadolu Grubunda, şampiyonluğunu ilan etti.

ELİT MASTER LİG 2018-2019 sezonu Marmara Anadolu Grubunda; Bostancı Veteranlar, Kartal Bulvar Masterler, Kartal Öz Balkangücü, Tuzla Veteranlar, Pendik Birlik Masterler, Ataşehir Fair-Play Veteranlar ve Güzelyalı Masterler takımları mücadele ettiler.

Bostancı Veteranların en güçlü rakibi Kartal Bulvar Masterler’ın önünde 11 maçta topladığı 28 puanla ligin bitimine 2 hafta kala şampiyonluğunu garantilemiş oldu.

Kadrosunda profesyonel ve amatör liglerde top oynamış ünlü oyuncuların yanında, yıllardır Master ve Veteran Futbol organizasyonlarında da yer almış oyuncuları barından Bostancı Veteranlar, Antalya’da yapılacak Türkiye Şampiyonasının da en güçlü favorilerinden biri olacak.

Bu hafta sonu oynadığı ve 1-0’lık galibiyetle şampiyonluğu garantilediği Pendik Birlik Masterler maçı sonrası haklı sevinçlerini sergileyen Bostancı Veteranların şampiyonluk haberini yapan ve sosyal medyada paylaşan Elit Master Lig yönetim kurulu üyemiz Ufuk GERSMAN aynen şu cümleleri kullanmış.

“Öncelikle Elit Master Lig ailesinde bulunmaktan bulunduğum sevinci dile getireyim. Türkiyenin en kaliteli, heyecanlı elit liginin Marmara Anadolu grubunu bitime 2 hafta kala şampiyon olarak bitiren, ligin kaliteli usta ayaklarından oluşan Bostancı veteranlar takımımı başta Semih, Burak,.Koray, murat Özcan, Resul, Emre, Erkan, Hamdi, Yavuz, Ümit, Uğur, Şenol, Halit, Tuncer, Ahmet Terzi, Şafak, Ahmet Albayrak, Ahmet Narinç, Babür, Şefik, Serkut, Ömer, Cem, onursal başkanımız Kaan can a, yöneticilerimiz Doğan a, Mehmet e, genel kaptan Hüseyin e, idari işler kardeşim şafak a, yanımızda olmayıp başarımızı destekleyen herkese sonsuz teşekkürler….

Elit Master Lig yönetim. Kurulu sevgili başkan Erkan a, sosyal medya Şahin e, tüm yönetime teşekkürler…

Ligimize renk ve kalite katan Master veteran liglerin tartışılmaz duayeni Kartal bulvar masterlar kardeşim Koray ve Hakan a, ligin olmazsa olmazı efsane Kartal öz balkangücü Fikret başkana, bu sene tartışmasız ligin en renkli takımı Tuzla veteranlar Ali Kanıçok ve ekibine, ligin yeni ama iddaali ekibi Pendik birlik masterlar Fatih kardeşime, lige dinamiklik katan hırslı Ataşehir fair play veteranlar Ahmet kardeşime, ve iyi ki bizimle olan her zaman centilmenlikleri, beyefendilikleri ile gönüllerin şampiyonu Güzelyalı masterlar Osman abime, Şeref abime sonsuz teşekkürler… Antalya da görüşmek üzere Sevgi ve saygılarımla.”

Elit Master Lig ailesi olarak bizde şampiyonu kutluyor, Antalya’da yapılacak Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyoruz.

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.