Araklı’ya Vatan Çay Dopingi

Doğu Karadeniz grubunun güçlü takımlarından Araklı Veteranlara, Vatan Çay sahip çıktı.

Geçen sezon ligimizde mücadele eden ve güçlü rakiplerinin arasında ligi üçüncülükle bitiren Araklı Veteranlar, bu sezon Vatan Çay A.Ş. yönetim kurulu başkanlarından Hakan KAHRAMAN’nın önderliğinde Vatan Çay kuruluşu destek vererek Araklı Vatan Çay Veteranlar olarak ligimizde yer alacak.

Araklı Vatan Çay Veteranlar Başkanı Hakan KAHRAMAN, takım kurucusu Orhan DİLBEROĞLU, Elit Master Lig yönetim kurulu üyemiz ve Doğu Karadeniz Lig Koordinatörümüz Şeref YEREBAKAN, Doğu Karadeniz bölge sorumlumuz Osman BALCI ve bir futbol sevdalısı olan ligimizde de yer alan İyidere Masterler kurucusu Mustafa ZORER Vatan Çay dinlenme tesislerinde bir araya gelerek 2019-2020 sezonunda Araklı Vatan Çay Veteranları Doğu Karadeniz Bölgesinde mücadele edecekleri sözleşmeyi imzaladılar.

Öncelikle spora desteklerinden dolayı Hakan KAHRAMAN’a ve onun nezninde Vatan Çay kurumuna özellikle teşekkür ediyoruz. Böyle değerli kuruluşların ligimizde mücadele eden takımlarımıza verdikleri destekler hem destek oldukları takımların, hem de Elit Master Ligin kalitesini bir üst seviyeye taşınmakta.

Yeni bir oluşum ve yeni ismi ile ligimizde devam kararı alan Araklı Vatan Çay Veteranlar takımına tekrar hoş geldiniz diyor, ligde başarılarının devamı diliyoruz.

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.