Batı Karadeniz’in Değerli Takımları Ligimize Katıldı

Türkiye’nin en büyük Master ve Veteran Futbol Organizasyonu olan  Elit Master Lig, her geçen gün daha da büyüyerek yurt genelinde yaygınlaşmaya devam ediyor.

Batı Karadeniz bölgesinin değerli takımlarından; 1453 Karabük Masterler, Özel Devrek Akademi Sürücü Kursu Veteranlar, Akçakoca Veteranlar, Alaplı Veteranlar, Karabük Elit Masterler, Karabük Veteranlar, Karadeniz Ereğli Veteranlar, Sakarya Hendek Veteranlar, SBD Karadeniz Ereğli Elit Veteranlar ve Veli Restoran Devrek Veteranlar Mart ayının ilk haftası düzenlenen imza töreni ile Elit Master Lig ailesine katıldı.

Batı Karadeniz Lig Koordinatörümüz Mehmet AYDIN’nın öncülüğünde yapılan çalışmalar doğrultusunda, bölge takımlarımızla tanıtım ve bilgilendirme toplantıları düzenlendi. Pandemi nedeni ile Zoom programı üzerinden gerçekleşen bu toplantılarda; ligimizin kalitesine, prensiplerine, yönetim kuruluna ve samimiyetine güvenen takımlarımız, Elit Master Lig ailesine katılmaya karar verdiler.

Ligimize dahil olacakları katılım sözleşmelerini imzalamak için Mart ayının ilk haftasında, Yönetim Kurulu Başkanımız Erkan SOYYİĞİT, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Batı Karadeniz Lig Koordinatörümüz Mehmet AYDIN, Marmara Anadolu Yakası Lig Koordinatörümüz Ufuk GERSMAN, Disiplin Kurulu Başkan Yardımcımız Hakan BİLEN ve Muharrem SAĞLAM Karabük, Devrek, Karadeniz Ereğli, Alaplı, Akçakoca ve Hendek bölgelerini ziyaret ettiler.

AKÇAKOCA VETERANLAR

Takımın başkanlığını Gökhan SOLAK’ın yaptığı Akçakoca Veteranlar’ın katılım sözleşmesini takım hocası Selahattin BAL ve takım yöneticisi Ümit KOÇ imzaladılar.

 

ALAPLI VETERANLAR

Takımın başkanlığını Mustafa YAMAN’nın yaptığı Alaplı Veteranların katılım sözleşmesini takımın hocası Mustafa DOĞAN imzalarken takım yöneticileri Bayram DEĞER ve Sedat ULUDAĞ’da hazır bulundular.

 

1453 KARABÜK MASTERLER

Katılım sözleşmesini takım başkanı Mustafa ŞAHİN imzalarken başkan yardımcısı Erdal EREN ve takımın hocası Hasan HAZNEDAR kendisine eşlik ettiler.

 

VELİ RESTORAN DEVREK VETERANLAR

Takımın başkanlığını İlker KAVAK’ın yaptığı Veli Restoran Devrek Veteranların katılım sözleşmesini takım hocası Serkan BÜLBÜL imzalarken takım yöneticisi Cemal ÖZTÜRK’de törende yer aldı.

 

KARABÜK ELİT MASTERLER

Takım başkanı Volkan ÇELENK’in yer alamadığı imza töreninde, katılım sözleşmesini takım yöneticisi Dinçer KARAGÖZ imzaladı.

 

ÖZEL DEVREK AKADEMİ SÜRÜCÜ KURSU VETERANLAR

Takım başkanı İskender KIYICIOĞLU’nun yer alamadığı imza töreninde, katılım sözleşmesini takım yöneticisi Satılmış TİLKİCİK imzaladı.

 

KARADENİZ EREĞLİ VETERANLAR

Takımın başkanlığını Ayhan ALTUNTAŞ’ın yaptığı Karadeniz Ereğli Veteranların katılım sözleşmesini takım yöneticilerinden Gökhan TAN ve Hasan ULUSOY birlikte imzaladılar.

 

HENDEK VETERANLAR

Hendek Belediye Başkanı Turgut BABAOĞLU’nun desteği ile ligimizde yer alacak Hendek Veteranlar takımının başkanı Sadettin MERAKLI imza töreninde yer alamazken, katılım sözleşmesini takım hocası Osman YAZICI imzaladı. Takımın yardımcı hocaları ve yöneticileri Orhan KUMRU ve Vedat YAVUZ’da imza töreninde yer aldılar.

 

KARABÜK VETERANLAR

Forma kol sponsorluklarını Safranbolu İmren Lokumları’nın ve Karabük Beyaz Baret OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği’nin yaptığı Karadeniz Bölgesinden ligimize ilk katılan ve katılım sözleşmesi imzalanan Karabük Veteranların başkanı Erhan ÖZTEKİN, başkan yardımcısı Ahmet Ercan ÇİTLİ ve Hüseyin ERSOY ziyaret edilerek hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Elit Master Lig ailesine katılan tüm takımlarımıza hoş geldiniz diyor, ligimizde başarılar diliyoruz…

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.