Defne Bebeğe Umut Olmak İsteyenlerle Balıkesirdeydik

Şu anda 13 aylık olan ve 6 aylıkken SMA teşhisi konulan Defne bebeğin hayatta kalabilmesi için 2 yaşına kadar tedavi uygulanması gerekiyor ve sözü edilen rakkam 2.4 milyon dolar civarında. Balıkesir halkının ve idarecilerinin seferber olduğu yardım kampanyasında Elit Master Lig ailesi olarak bizde üstümüze düşen görevi yaptık.

Balıkesir Masterlerın daveti üzerine Beşiktaş Masterler ile birlikte Yönetim kurulu başkanımız Erkan SOYYİĞİT, kurucu yönetim kurulu üyemiz Ali Eren BEŞERLER, FİFA kokartlı eski hakemlerimizden Selçuk DERELİ, milli futbolcularımızdan Engin BAYTAR, Tarık DAŞGÜN ve Yusuf TOKAÇ yardım kampanyasına destek olmak adına özel bir karşılaşma için Balıkesirdeydiler.

Balıkesir Masterler ve Beşiktaş Masterler arasında yapılan özel karşılaşmayı, Balıkesir Büyükşehir Belediye başkanı Yücel YILMAZ, il yöneticileri, ileri gelenleri ve kalabalık bir seyirci topluluğu izlerken yardım kampanyası adına maddi yardım toplandı.

Elit Master Lig ailesinin ortaya koyduğu değerin Defne bebek için bir nebzede olsa faydaya dönüşmesinin gururunu yaşıyoruz. Kurulduğumuz günden beri varlık sebebimizin dostluk, iyilik ve güzellik olarak özetlememiz bu yüzdendir.

 Defne bebeğimizin gerekli tedavi masraflarının tamamlanarak tedaviye başlamasını ve bir an önce sağlığına kavuşmasını Elit Master Lig ailesi olarak canı gönülden temenni ediyoruz.

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.