Doğu Karadeniz Bölgesinin Fikstür Çekimi Trabzon’da Yapıldı.

Elit Master Lig’in ilk sezonu olan 2018-2019 sezonu Marmara Bölgesinin 3.haftası tamamlanırken, Doğu Karadeniz Bölgesi ile birlikte 5 grupta 39 takımla lige başlamış oldu.

Yönetim kurulu üyelerimiz Nihat DEMİR ve Şeref YEREBAKAN’ın büyük emekleri ile organize edilen Fikstür çekimi toplantısına, İstanbul’dan Elit Master Lig yönetim kurulu başkanımız Erkan SOYYİĞİT, yönetim kurulu üyelerimiz Ergun BOSTAN ve Ufuk GERSMAN ile birlikte Olay WebTV sahibi Murat CALTEPE ve Lig editörü Şahin AYDEMİR katıldı.

Trabzon, Yalıpark Otel’de gerçekleşen Fikstür çekimine Rize Masterler ve Çamlıhemşin Masterler takım yöneticileri mazeretleri nedeni ile katılamazken; Maçka Veteranlar, Araklı Masterler, Sürmene 15 Temmuz Diriliş Masterler, Köprübaşı Veteranlar, Ardeşen Pirinçlik Veteranlar ve Trabzon Veteranlar takım yöneticileri geniş bir katılımla yer aldılar.

FARUK AYDIN (Köprübaşı Veteranlar)
AYDIN ARSLAN (Köprübaşı Veteranlar)
MEHMET ERSOY (Köprübaşı Veteranlar)
FEVZİ HAŞİMOĞLU (Ardeşen Pirinçlik Veteranlar)
ADEM ÖZTÜRK (Ardeşen Pirinçlik Veteranlar)
ŞEREF YEREBAKAN (Ardeşen Pirinçlik Veteranlar)
NİHAT DEMİR (Trabzon Veteranlar)
SAMİ SAMUK (Maçka Veteranlar)
ERKAN KAZANCI (Maçka Veteranlar)
SEMAVİ UZUN (Maçka Veteranlar)
HAKAN KAHRAMAN (Araklı Masterler)
ORHAN DİLBEROĞLU (Araklı Masterler)
NURETTİN TOPCU (Sürmene 15 Temmuz Diriliş M.)
ATAKAN BERK (Sürmene 15 Temmuz Diriliş M.)
FERHAT YILMAZ (Sürmene 15 Temmuz Diriliş M.)
DURSUN ZENGİN (Sürmene 15 Temmuz Diriliş M.)

Ufuk GERSMAN’nın yönetiminde gerçekleşen ve Murat CALTEPE tarafından kayda alınan fikstür çekimi öncesi birer konuşma yapan Nihat DEMİR, Semavi UZUN, Ergun BOSTAN, Şeref YEREBAKAN ve Erkan SOYYİĞİT görüş ve düşüncelerini aktardılar.

Nihat DEMİR; Elit Master Ligin zaman içerisinde Türkiye’yi kapsayacak şekilde yapılandığını, her sezon bu yapılanmasını genişleterek spor camiasında gerçek anlamda kendini kabul ettirecek resmiyete kavuşacağını söylerken.

Semavi UZUN; Rekabetin olacağı Elit Master Lig’de ortaya konan rekabetin dostlukları zedelememesi gerektiğini aktardı.

 Erkan SOYYİĞİT ise; Elit Master Lig’de yer alan birbirinden değerli yönetim kurulu üyeleri ile birlikte asıl amaçlarının ortaya konan başarının sürdürülebilir olması için gayret sarf edildiğini, hiç kimseye gereksiz vaatlerde bulunmadan fakat zamanı geldikçe camiada ses getirecek önemli projeleri hayata geçireceklerini, bununla birlikte Elit Master Ligin kesinlikle bir ticari yapı içinde olmadığını amaçlarının herkesin keyif alacağı bir lig organizasyonu oluşturmaya çalıştıklarını söyledi.

Daha sonra Fikstür çekimine geçilirken Fikstür iki torba üzerinden gerçekleşti. Her takım yöneticisi sırayla birinci torbadan takım ismini seçerken ikinci torbadan sıra numarasını belirledi ve duygu, düşünce ve temennilerini aktardı.

17-18 Kasım 2018 tarihinde başlayacak Doğu Karadeniz Bölgesinin Fikstür tablosu şu şekilde oluştu.

Doğu Karadeniz bölgemizin Elit Master Lig’in adına yakışır şekilde Elit bir sezon geçirmesi temennisi ile bölgedeki tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz.

Trabzon Seyahatimizde bizler yalnız bırakmayan ilgi, alaka ve misafirperverlikleri ile bizleri onurlandıran takım yöneticilerine, TFF Faal temsilcisi Murat KUTANİS’e, Fikstür çekimine gelirken incelik göstererek Sürmene’nin nam salmış bıçaklarından hediye yaptıran Atakan BERKE’e, Ardeşen Pirinçlik oyuncuları Fevzi HAŞİMOĞLU ve Adem ÖZTÜRK’e ayrıca teşekkür ediyoruz.

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.