Doğu Karadeniz’in Şampiyonu Belli Oluyor

Elit Master Lig, Doğu Karadeniz A grubu lideri Maçka Belediyesi Veteranlar ile B Grubu lideri İyidere Aspet Masterler bölge şampiyonluğu için karşı karşıya geliyor.

Dünyada ve ülkemizde yaşanan pandemi nedeni ile bir çok programımızı iptal etmek zorunda kaldığımız süreçte, gerekli tedbirlere dikkat ederek ertelediğimiz organizasyonları yavaş yavaş hayata geçirmeye devam ediyoruz.

Bu bağlamda, Doğu Karadeniz bölgesinde ertelemek zorunda kaldığımız kupa töreni ve Doğu Karadeniz Bölge Şampiyonluk maçı, 27 Haziran 2020 Cumartesi günü Maçka Şehir Stadında gerçekleşecek.

Ligimizin 2018-2019 sezonunda Türkiye Şampiyonu olan Maçka Belediyesi Veteranlar, 2019-2020 sezonunda da grubunda namağlup olarak ligi lider tamamlamıştı. İyidere Aspet Masterler ise Elit Master Ligin yeni takımlarından olmasına rağmen kurdukları güçlü kadro ile ilk sezonlarında gruplarında lider olmayı başardı.

Bu iki güçlü takımımızın karşı karşıya gelecekleri maç, 27 Haziran Cumartesi günü saat 20:00’da Maçka Şehir Stadında oynanacak.

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.