Ege-Aydın Bölgesi’nin Katılımı İle Türkiye’nin En Büyük Master Ve Veteran Ligi Olduk

Ege-Aydın bölgesinin katılımı ile Türkiye genelinde 90 takımı aşan ve Türkiye’nin en büyük Master & Veteran Lig organizasyonu olan Elit Master Lig, devam edecek yeni bölge katılımları ile 100’ün üzerinde takım sayısına ulaşması bekleniyor.

Büyük atılım gerçekleştiren Elit Master Lig, henüz 3.sezonuna girerken Türkiye’nin en büyük ve güçlü Master & Veteran Futbol organizasyonu oldu. Yönetim kurulunda birbirinden değerli futbol adamlarının yer aldığı Elit Master Lig, kar amacı gütmeden, profesyonel ve adil yönetimi ile Master ve Veteran Futbolunu Türkiye genelinde tek çatı altında toplamak için aralıksız çalışmalarına devam ediyor.

Bu süreçte, Batı Karadeniz bölgesinden sonra Ege-Aydın bölgesinde de çalışmalarını devam ettiren Bölge Koordinatörümüz Mehmet AYDIN, Aydın bölgesindeki dostlarımız Metin KURTÖZ ve Erdal HANAYLI’nın destekleri ile toplu olarak Elit Master Lig ailesinde yer alacak takımlarımız için imza törenini organize ettiler.

Diğer taraftan Ege-Aydın bölgesinin oluşumunda desteklerini esirgemeyen Mustafa ASLANER ve Hakan ERASLAN’a, imza töreninde bize ev sahipliği yaparak Aydın Veteranların oyuncusu değerli dostumuz ve iş adamı Kurtuluş ÇALIŞAL’a da ayrıca teşekkür ediyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanımız Erkan SOYYİĞİT, Tahkim Kurulu Başkanımız (Eski FİFA kokartlı yan hakem) Binali KARTAL, Disiplin Kurulu Başkan Yardımcımız Hakan BİLEN, Bölge Koordinatörümüz Mehmet AYDIN ve Bölge Sorumlumuz Alper ALKOÇ ziyaret ettikleri Aydın ilinde takım yetkilileri ile bir araya gelerek hem ligimiz hakkında bilgi verdiler, hem de Elit Master Lig ailesine dahil olacak takımlarımızla katılım sözleşmelerini imzaladılar.

İNCİRLİOVA MASTERLER, ELİT MASTER LİG AİLESİNDE
Takım başkanı İbrahim İKİZ ve takım yöneticisi Yılmaz ÇELİK, Elit Master Lig katılım sözleşmesini Lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT, Tahkim kurulu başkanımız Binali KARTAL ve Lig Koordinatörümüz Mehmet AYDIN ile birlikte imzaladılar.

GERMENCİK BELEDİYE MASTERLER, ELİT MASTER LİG AİLESİNDE
Takım başkanı Metin KURTÖZ, Elit Master Lig katılım sözleşmesini Lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT, Tahkim kurulu başkanımız Binali KARTAL ve Lig Koordinatörümüz Mehmet AYDIN ile birlikte imzaladılar.

GERMENCİK SPOR MASTERLER
Takım başkanı Ömer BAHTİYAR, Elit Master Lig katılım sözleşmesini Lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT, Tahkim kurulu başkanımız Binali KARTAL ve Lig Koordinatörümüz Mehmet AYDIN ile birlikte imzaladılar.

KÖŞK DOĞAN SPOR MASTERLER, ELİT MASTER LİG AİLESİNDE
Takım başkanı İlyas DOĞAN ve takım yöneticisi Armağan ŞEN, Elit Master Lig katılım sözleşmesini Lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT, Tahkim kurulu başkanımız Binali KARTAL ve Lig Koordinatörümüz Mehmet AYDIN ile birlikte imzaladılar.

AYDIN MASTERLER, ELİT MASTER LİG AİLESİNDE
Takım başkanı Erdal HANAYLI ve takım yöneticisi Bülent ZOR, Elit Master Lig katılım sözleşmesini Lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT, Tahkim kurulu başkanımız Binali KARTAL ve Lig Koordinatörümüz Mehmet AYDIN ile birlikte imzaladılar.

SELÇUK EPHESUS MASTERLER, YENİ ACARLAR MASTERLER VE KUŞADASI MASTERLER DE, ELİT MASTER LİG AİLESİNDE

Selçuk Ephesus Masterler Başkanı Cüneyt ÖZKAN, Yeni Acarlar Masterler başkanı Hasan BİRER ve Kuşadası Masterler Başkanı Serkan YÜKSEL imza töreninde yer alamazken bu takımlarımızın yerine ligimize katılım sözleşmesini Germencik Belediye Masterler Başkanı Metin KURTÖZ ve Aydın Masterler Başkanı Erdal HANAYLI vekaleten imzaladılar.

Ligimize yeni katılan tüm takımlarımıza hoş geldiniz diyor, başarılar diliyoruz.

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.