Elit Master Lig 2021-2022 Fikstür Çekimi Yapıldı

21 Ağustos 2021 Cumartesi günü Üsküdar Cemile Sultan Korusunda gerçekleştirdiğimiz fikstür çekimi ile ligimizin 2021-2022 sezonunun karşılaşmaları belli oldu.

 Takım yönetici ve oyuncularının katılımı ile gerçekleştirilen fikstür çekiminde Türk futbolunun efsane ismi ve TFV (Türkiye Futbol Vakfı) yönetim kurulu başkanı Engin VEREL ve Saha Komiserleri Derneği Başkanı Turgut ARIK’da yer alırken, Elit Master Lig yönetim Kurulu Başkanımız Erkan SOYYİĞİT ve yönetim kurulu üyelerimiz de hazır bulundu.

 Açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Erkan SOYYİĞİT, sporda sağlığın önemine dikkat çekerken yaşadığımız pandemi sürecinde tüm sporcuların özenli ve duyarlı olmasını istedi. Yaşanan süreçte, Elit Master Ligin amacının da sağlıklı spor yaparken keyif alınacak zemini hazırlamak olduğunun da altını çizdi.

 Diğer taraftan Pandemi nedeni ile alınan önlemler doğrultusunda 2021-2022 sezonu lisans kartlarına tüm oyuncu ve yöneticilerimizin HES kodları da eklenecek. Ayrıca bu HES kodları lig boyuncu her Cuma günü kontrol edilerek takım yöneticilerine bilgi verilerek sakıncalı oyuncuların kadrodan çıkarılması sağlanacak.

 Marmara Anadolu, Marmara Avrupa, Batı Karadeniz ve Doğu Karadeniz bölgelerinde mücadele edecek toplam 73 takımımızın kuraları şu şekilde gerçekleşti.

Marmara Anadolu Bölgesi:

Marmara Avrupa Bölgesi:

Doğu Karadeniz Bölgesi:

Batı Karadeniz Bölgesi:

2021-2022 sezonunun tüm takımlarımıza hayırlı olmasını diliyor, sakatlıksız ve centilmence bir sezon geçirmelerini temenni ediyoruz.

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.