Elit Master Lig, Takım Yöneticileri Karma Maçı

Elit Master Lig, Marmara Grubu takım yöneticileri iki karma takımla karşı karşıya geliyor.

08-09 Aralık 2018 haftası maçları ile birinci yarıyı tamamlayan Marmara Grubu, 3 haftalık arayı değerlendirmek adına Elit Master Lig yönetimi iki organizasyon gerçekleştirecek.

İlk organizasyonda; Marmara Avrupa A,B,C ve Marmara Anadolu gruplarında mücadele eden takımlarımızın yöneticileri ve Elit Master Lig yönetim kurulu üyelerinin yer alacağı iki karma takım kendi aralarında dostluk maçında karşı karşıya gelecek.

16 Aralık 2018 Pazar günü Esenler Stadında saat 20:30’da oynanacak karşılaşma öncesi bir araya gelen takım yöneticilerimizle, ligimizin kritiği yapılarak gelişime açık yönleri sohbet ortamında konuşulacak ve birbirimizi daha yakından tanıma imkanı bulacağız.

Detayları daha sonra verilecek ikinci organizasyonda ise 2018-2019 sezonunda öne çıkan ve başarı sergileyen Marmara Bölgesi takım oyuncularından kurulu iki karma takım ayrı bir karşılaşmaya çıkacak.

Keyifli, eğlenceli ve dostça geçecek “Takım Yöneticileri Karma Karşılaşmasına” camiamızdaki tüm spor severleri 16 Aralık 2018 Pazar günü saat 20:30’da Esenler Stadına davet ediyoruz.

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.