Elit Master Lig’in 2020-2021 Sezonu Başlıyor

2019-2020 sezonunun tamamlanmasının ardından yaşadığımız pandemi süreci nedeni ile, birçok organizasyonumuzu ve Türkiye Şampiyonasını iptal etmek zorunda kaldığımız ligimizin 2020-2021 sezonu, aynı kalitesi ve aynı kurumsal yapısı ile Ekim ayının son haftası başlıyor.

Yeni sezonda da devam edecek takımlarımızla birlikte Elit Master Lig’de yer almak isteyen Master ve Veteran takımlar daha detaylı bilgi almak ve şartları değerlendirmek için bizleri arayabilir veya mesaj atabilirsiniz.

(0533) 383 80 78
elitmasterlig@gmail.com
https://elitmasterlig.org/iletisim/

ELİT MASTER LİG KATILIM ÜCRETLERİ

Elit Master Lig, kar amacı gütmeyen futbol camiasının önemli isimlerini yönetim kurulunda gönüllülük usulü ile barındıran ve organize ettiği Master ve Veteran Futbol ligini en başarılı şekilde yönetmeye çalışan bir organizasyondur. Dolayısı ile takımlardan talep edilen lige katılım ücretlerinin tamamı, yine takımlarımıza dönecek şekilde lig için kullanılmaktadır.

Aşağıda açıklanan rakamlar İstanbul bölgesi için geçerlidir. Diğer bölgelerde oluşacak rakamlar farklılık gösterdiğinden katılım ücretleri konusunda (0533) 383 80 78 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

  • TFF Hakem Triosu, saha gözlemcisi ve sağlıkçı için 14 hafta boyunca ödenecek toplam ücret takım başına 3.500 TL’dir. Saha ücreti ise netleştiğinde ayrıca bildirilecektir.
  • Ayrıca, her futbolcu için çıkarılacak lisans kartı için 100 TL alınacaktır. Alınan lisans ücretleri yine lig boyunca yapılacak harcamalara katkı için kullanılacaktır (toplantılar, kupalar, lig çalışanları ve genel giderler)
  • Ligimizde yer almak isteyen takımlar, lige katılım sözleşmesi ile birlikte 1.000 TL kaparo ücreti ödeyecek, kalan tutar ise Eylül ayının son haftasında yapılacak kura çekimi öncesi talep edilecektir.

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.