Elit Master Ligin Kurmayları İlk Toplantısını Yaptı

Güçlü ve elit bir lig parolası ile oluşumunu başlatan Elit Master Lig, yönetim kurulu başkanı Erkan Soyyiğit’in bu akşam verdiği iftar yemeğinde, yönetim kurulu üyeleri bir araya geldi.

Mazeretleri nedeni ile toplantıya katılamayan Bülent Yalçınkayalar, Davut Gecü ve Harun Özdemir’in haricinde, Karadeniz Bölgesinde bulunan Osman Balcı ve Şeref Yerebakan’da katılamadı.

Erken Soyyiğit’in başkanlığında; Ali Eren Beşerler, Benhur Babaoğlu, Cem Persek, Ergun Bostan, Oktay Ertuğrul, Yıldıray Kılıç ve Yunus Alışkan’nın bir araya geldiği tarihi toplantıda, Elit Master Ligin adına yakışır şekilde kaliteli takımların yer aldığı, disiplin ve müsabaka talimatlarına bağlı kalınarak problemli takım ve oyuncuların barındırılmayacağı, gerçekleştirilecek organizasyonlarla  fark yaratacak, adından söz ettirecek ve tercih edilecek bir lig oluşturmak için fikir birliğine varıldı.

Elit Master Ligin en önemli yapı taşlarından biri olan disiplin kurulunun başına değerli üyemiz Yunus Alışkan oy birliği ile bu göreve uygun görüldü. Disiplin kurulunu oluşturacak diğer üyeler bir sonraki toplantıda belirlenecek.

Bir an önce işe koyulmak ve vakit kaybetmemek adına ikinci toplantının 20 Haziran 2018 günü yapılmasına karar verildi. Bu toplantıda Elit Master Ligin tüm yönetim kurulu üyeleri bir araya gelerek önemli kararlara imza atıp çalışmalarına başlayacaklar.

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.