İstanbul Barış SK. Masterler – Arnavutköy Masterler

KONU:
16.11.2019 tarihinde oynanan İstanbul Barış Masterler – Arnavutköy Masterler müsabakasında; Arnavutköy Masterler takımından 1089 lisans numaralı MEHMET ALİ ÇOLAK ile ilgili disiplin kurulu kararı.

KARAR:
Disiplin kuruluna gelen ihbar ve şikayetler doğrultusunda Arnavutköy Masterler takımının 1089 lisans numaralı oyuncusu Mehmet Ali ÇOLAK’ın, 26-10-2019 Arnavutköy Masterler -Olimpiyat Masterler müsabakası raporuna istinaden kurlulumuzca verilmiş olan (5) beş maç cezaya rağmen başka bir oyuncu lisansı kullanarak müsabakada oynadığı tespit edilmiştir. Elit Master Lig disiplin talimatının 6. maddesinin (G) bendine göre söz konusu oyuncunun lisansının iptaline ve Elit Master Liginden ihracı kanaatine varılmıştır.

Arnavutköy Masterler takımının resmi müsabakada kaçak oyuncu oynatması sebebi ile İstanbul Barış Masterler – Arnavutköy Masterler müsabakasının sonucunun Elit Master Lig disiplin talimatının 6. maddesinin (G) bendine göre Arnavutköy Masterler takımının aleyhine (8-0) tescil edilmesi kanaatine varılmıştır.

Ayrıca, Elit Master Lig Disiplin Kurulu olarak Arnavutköy Masterler takımının bir kez daha bu tür eylemler içerisinde olması halinde ligimizden ihraç edilmesi kararı alınmıştır.

ELİT MASTER LİG
Disiplin Kurulu

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.