İşte Dostluğun Gücü, Teşekkürler Ereğli

Ligimize yeni katılan Batı Karadeniz Bölge takımlarımızla Karadeniz Ereğli’de bir araya geldik.

Yeni takımlarımızla hem tanışıp hem de dostluk maçı yapmak için buluştuğumuz Ereğli’de,  Kdz. Ereğli Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sn. Serkan KELEŞ, Karadeniz Ereğli Veteranlar başkanı Ayhan ALTUNTAŞ, takım yöneticileri Gökhan TAN, Hasan ULUSOY ve Soner ŞEN’in önderliğinde koordinasyonu sağlanan bu güzel organizasyona, ilçenin ileri gelen önemli yöneticilerinden;
Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Hüzeyfe YÜCEDAĞ,
Kdz. Ereğli Kaymakamı Sn. İsmail ÇORUMLUOĞLU,
Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Sn. Halil POSBIYIK,
Kdz. Bölge ve Garnizon Komutanı Sn. Tuğamiral Taner GÜN,
Kdz. Ereğli Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sn. Serkan KELEŞ ve
Bartın İl Özel İdare Genel Sekreteri Sn. Metin ÇETİN’de yer aldılar.

Ereğli’ye kalabalık bir ekiple giden Elit Master Lig yönetiminden, yönetim kurulu başkanımız Erkan SOYYİĞİT, başkan yardımcısı ve kurucu üyemiz Ali Eren BEŞERLER, tahkim kurulu başkanımız Binali KARTAL, disiplin kurulu başkanımız Yusuf ALIŞKAN, disiplin kurulu başkan yardımcımız Hakan BİLEN, Marmara Anadolu Yakası lig koordinatörümüz Ufuk GERSMAN, Marmara Avrupa Yakası lig koordinatörümüz Cem PERSEK, Batı Karadeniz Lig sorumlumuz Mehmet AYDIN, yönetim kurulu üyelerimizden Benhur BABAOĞLU, Harun ÖZDEMİR, Alper ALKOÇ, Muharrem SAĞLAM ve Osman TOKAL ve lig editörü Şahin AYDEMİR yer aldı.

Batı Karadeniz takımlarımızdan, Karadeniz Ereğli Veteranlar, Karabük 1453 Veteranlar, Karabük Elit Masterler, Karabük Veteranlar, Sakarya Hendek Veteranlar, Alaplı Veteranların yönetici ve oyuncularının katılımı ile Ereğli’nin nezih bir mekanında kahvaltı ile başlayan günde, kahvaltı sonrası bu organizasyona destek veren ve misafirperverliklerini esirgemeyen, Kdz. Ereğli Kaymakamı Sn. İsmail ÇORUMLUOĞLU, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Sn. Halil POSBIYIK, Kdz. Bölge ve Garnizon Komutanı Sn. Tuğamiral Taner GÜN, Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Hüzeyfe YÜCEDAĞ ve Kdz. Ereğli Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sn. Serkan KELEŞ’e teşekkür plaketleri takdim edilirken her biri Beşiktaşlı olan yöneticilerimize Beşiktaş takımının formaları hediye edildi.

Daha sonra Ereğli’nin önemli turizm yerlerinden Cehennem Mağaraları gezilerek dostluk karşılaşmalarının yapılacağı Yenimahalle İlçe Stadına geçildi.

Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Hüzeyfe YÜCEDAĞ, Kdz. Ereğli Kaymakamı Sn. İsmail ÇORUMLUOĞLU, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Sn. Halil POSBIYIK,Elit Master Lig yönetim kurulu üyeleri, Batı Karadeniz takım oyuncuları, birinci lig takımlarında ve milli takımda forma giymiş efsane oyunculardan Ali Eren BEŞERLER, Engin BAYTAR, Sertan ESER, Tarık TAŞGÜN ve Mehmet AKGÜN’den oluşan 4 karma takım 2 dostluk maçı yaparak nefis bir futbol sergilediler.

Karşılaşma sonrası yenilen yemeğin ardından tamamlanan organizasyon, Elit Master Lig’in yer aldığı organizasyonları arasında önemli bir yer aldı.

Ereğli’de mükemmel bir organizasyona imza atan, gerek misafirperverlikleri, gerek içten ve samimi dostluklarından dolayı; emek veren, emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Batı Karadeniz bölgesinde kurulan bu bağ ile doğru yolda olduğumuzun en büyük göstergelerden bir tanesi oldu. Kazanılan bu dostluklarla birlikte, Elit Master Lig amaç ve hedeflerinden şaşmadan Türkiye’nin her bölgesinde bu önemli değerleri yaymaya devam edecek.

Batı Karadeniz Bölgesindeki tüm dostlarımıza ve değerli büyüklerimize selam olsun.

Diğer görsel ve videolar ilgili sosyal medya hesaplarımızda paylaşılacaktır.

(0533) 383 80 78
www.elitmasterlig.org
https://facebook.com/elitmasterlig
https://instagram.com/elitmasterlig
https://youtube.com/elitmasterlig

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.