Lig Başkanımız Erkan Soyyiğit, TFV Yönetim Kurulunda

Türkiye’nin önemli futbol insanlarının bir araya gelerek kurduğu Türkiye Futbol Vakfı (TVF), Lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT’e yönetim kurulunda yer verdi.

1995 tarihinde kurulan TFV Türkiye’nin bütün bölgelerinde yaşayan gençlerimize küçük yaşlardan başlayarak futbol kültürünü aşılamak,  Spor kültürünün gelişmesini sağlayarak gençlerin centilmenliği yaşamlarına da yansıtmalarını sağlamak , futbol oynamalarını özendirmek, futbol altyapılarına katkı sağlayarak Türk futboluna hizmet etmek amacı ile kuruldu.

TFV onursal başkanı Sema KÜÇÜKSÖZ ve vakıf başkanı Engin VEREL ile birlikte ülkemizin önemli ve duayen isimlerini bir araya geldikleri Vakıfta üstlendikleri bu önemli misyonu yerine getirmek amacı ile önemli projeleri gerçekleştirmeye devam ediyorlar.

Ülkemiz ve Futbol adına çok önemli işler gerçekleştiren Türkiye Futbol Vakfı, Elit Master Lig yönetim kurulu başkanımız Erkan SOYYİĞİT’i de vakfın yönetim kuruluna kabul ederek hem ligimizi hem de başkanımızı onurlandırmışlardır.

Bu önemli görevde yer alacak başkanımız Erkan SOYYİĞİT’i yönetim kurulu olarak tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

http://turkiyefutbolvakfi.com/

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.