Ligimizde Bir Yıldız Daha Doğuyor, Kanuni 1461 Masterler

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimi Prof.Dr.Süleyman TÜREDİ başkanlığında, müdür yardımcısı Öner KARSLI, eski profesyonel futbolcu ve faal il hakemi Eser BATUR önderliğinde kurulan Kanuni 1461 Masterler takımı, tercihlerini Elit Master Ligden yana kullandılar.

Elit Master Lig Doğu Karadeniz Lig Koordinatörümüz Şeref YEREBAKAN, bölge sorumlumuz Osman BALCI ve İyidere Masterler takım kurucusu Mustafa ZORER’in hazır bulunduğu imza töreninde, Kanuni 1461 Masterler takımını Elit Master Lig ailesine dahil eden katılım sözleşmesini, takım başkanı Prof.Dr.Süleyman TÜREDİ imzaladı.

Uzun zamandır ligleri takip ettiklerini, gerek sezon boyunca gerçekleşen mücadelenin kalitesi ve gerekse Antalya’da yapılan şampiyonanın kalitesinin bu aşamada kara vermelerine yardımcı olduğunu ileten Prof.Dr.Süleyman TÜREDİ, skordan önce sağlıklı spor yapmanın öneminin altını çizerek mücadele edecekleri takımlara da başarılar diledi.

Ligimize yeni ve kaliteli bir takımın daha katılıyor olmasının memnuniyeti ile Kanuni 1461 Masterler takımına hoş geldiniz diyor, ligimizde başarılar diliyoruz.

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.