Ligimizin İstanbul Avrupa Yakası Fikstür Çekimi Yapıldı

19.09.2019 Perşembe günü İBB Bayrampaşa Stadı toplantı salonunda gerçekleşen fikstür çekimine, Elit Master Lig yönetim kurulu üyeleri ve 26 takım yöneticisi katıldı.

Elit Master Lig yönetim kurulu başkanımız Erkan SOYYİĞİT ve yönetim kurulu üyelerimizden Cem PERSEK, Binalı KARTAL, Ergun BOSTAN, Hakan BİLEN, Osman TOKAL, Alper ALKOÇ ve Özcan KOCA’nın hazır bulunduğu fikstür çekiminde Avrupa Yakasında mücadele edecek 26 takımımızın yöneticileri de yer aldı.

Çift devre oynanacak karşılaşmalar için 3 grubun 2 grubu sekizerli takım, bir grupta ise 10 takımın yer aldığı fikstür tablosunda, takımlarımızın hangi grupta olacağı ve sıralaması çekilen kuralarla belli oldu.

Kura çekimi öncesi Elit Master Lig başkanı Erkan SOYYİĞİT bir konuşma yaparak Elit Master Lige yakışan bir oluşum için emek verdiklerini, amacın sağlıklı spor yapmak ve dostluklar edinmek olduğu için kavga çıkaran, hakemlere karşı saygısızca müdahalelerde bulunan ve rakibine saygı göstermeyen takım ve oyuncuları eleyerek gerçek anlamda Elit bir lig oluşturmak istediklerini söyledi.

Tahkim kurulu başkanımız Binali KARTAL ve Disiplin Kurulu başkan yardımcımız Ergun BOSTAN da söz alarak her geçen gün güçlü ve kalabalık bir aileye dönüşüldüğünü, her kesimden ve mevkiden oyuncuların bir araya geldiği ligimizde, samimi dostluklar içinde bir birimize destek olunabileceği ve yardımlaşılabileceği bu nedenle amacı sporun dışına taşınmaması gerektiğinin altı çizildi.

Takım yöneticilerimiz tarafından sırayla çekilen kuralar sonunda oluşan gruplar ve maç programı şu şekilde oluştu:

2019-2020 sezonunun sakatlıksız ve dostça geçmesi dileği ile hayır olsun diyoruz.

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.