Marmara Anadolu Yakasının Fikstür Çekilişi Yapıldı

2020-2021 sezonu Marmara Anadolu yakası fikstür çekilişi, Gebze Teknik Üniversitesinin konferans salonunda bugün (04 Ekim, Pazar) gerçekleşti.

Elit Master Lig’in resmi Facebook hesabından canlı yayınlanan fikstür çekilişinin sunumunu, Marmara  Anadolu yakası lig koordinatörümüz ve yönetim kurulu üyemiz Ufuk GERSMAN yaptı. Sosyal mesafe kurallarına uyarak aralıklı oturma düzeninde bir araya gelen takım yöneticileri ile Elit Master Lig Yönetim kurulu başkanımız Erkan SOYYİĞİT, yönetim kurulu üyelerimizden Ali Eren BEŞERLER, Cem PERSEK, Hakan BİLEN, Harun ÖZDEMİR, Mehmet AYDIN, Muharrem SAĞLAM ve Tahkim Kurulu Başkanımız Binali KARTAL yer aldılar.

Erkan SOYYİĞİT’in açılış konuşması ile başlayan kura çekiminde, öncelikle takımlarımızın grupları kura ile belirlendi. Daha sonra takım yöneticileri tek tek sahneye çıkarak hem duygu ve düşüncelerini aktardı hem de grupların fikstür programını belirleyen çekilişleri yaptılar.

A ve B gruplarının 2020-2021 sezonu ilk yarı fikstür programı şu şekilde oluştu.

Önümüzdeki günlerde fikstür programında tarih ve saat bilgileri de güncellenerek ayrıca duyurusu yapılacak.

Yeni sezonda ligimizde de mücadele edecek Gebze Teknik Üniversitesi Masterler’ın ev sahipliğini yaptığı organizasyon için öncelikle teknik yönetime ve Üniversite yöneticilerine teşekkür ediyor, yeni sezonun ligimize ve takımlarımıza hayırlı olmasını, dostlukların pekiştiği ve sakatlıksız bir lig diliyoruz.

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.