Mersin’e Misafir Olduk

Mersin/Yenişehir Belediye Başkanı Sn.Abdullah ÖZYİĞİT’in ev sahipliğinde, Elit Master Lig şöhretler karması, Mersin şöhretler karması ile yapacağı özel bir karşılaşma için Mersindeydi.

Yönetim kurulu başkanımız Erkan SOYYİĞİT ve başkan yardımcımız Ali Eren BEŞERLER ile birlikte Milli takımda ve 1.ligde forma giymiş önemli oyuncularımızdan Benhur BABAOĞLU, İbrahim YATTARA, Engin BAYTAR, Tarık DAŞGÜN, Timuçin BEYAZIT, Mehmet AKGÜN, İskender KÖKSAL, Yusuf TOKAÇ, Altan AKSOY, Nihat TÜMKAYA, Eski FİFA kokartlı hakemimiz Selçuk DERELİ ve diğer değerli oyuncularımızın yer aldığı kafile, Mersin Şöhretler karması ile yapacakları özel karşılaşma için 29 Haziran günü Mersin’e hareket ettiler.

Karşılaşma öncesi Yenişehir Belediye Başkanı Sn.Abdullah ÖZYİĞİT’i makamında ziyaret eden kafilemiz, sıcak ve samimi geçen sohbette yeni projeler için fikir alışverişinde bulunulurken önümüzdeki dönemde şöhret futbolcularında yer aldığı 4 karma takım ile Mersinde bir turnuva düzenlenmesine karar verildi. Yenişehir Belediye Başkanı Sn.Abdullah ÖZYİĞİT’in önderliği ve sponsorluğunda gerçekleşecek bu turnuvanın ardından, Mersin merkezli Master ve Veteran futbolu ile ilgili yeni projeler geliştirilecek.

Ziyaret sonrası Elit Master Lig şöhretler takımımız kalabalık bir seyirci topluluğuna karşı Mersin şöhretler takımı ile maça çıktı. Keyifli ve dostça geçen karşılaşmada iki takım oyuncularının kaynaşması ve yeni dostlukların oluşmasının yanında hem karşılaşma hem de Elit Master Lig karma takımımız Mersin halkından ve seyircisinden büyük ilgi gördü.

Yenişehir Belediye Başkanı Sn.Abdullah ÖZYİĞİT’in kafilemizi karşılayarak yakından ilgilenmesi, içten misafirperverliği ve futbola verdiği destekten dolayı hem kendisine hem de organizasyonda emeği geçen herkese Elit Master Lig ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.