Modoko Masterler – Sarıyer Dragon Masterler

KONU:

12.01.2020 Tarihinde Modoko Masterler – Sarıyer Dragon Masterler müsabakasında,
Modoko Masterler takımının sahadan çekilmesi ile ilgili Modoko Masterler takımı yöneticisi Harun ÖZDEMİR ile ilgili disiplin kurulu kararı.

KARAR:

Disiplin kurulu tarafından incelenen ve değerlendirilen hakem ve gözlemci raporlarına istinaden Modoko Masterler takımın maçın 70+2. Dakikasında sahadan çekilmesi neticesinde Elit Master Lig müsabaka talimatının 17. Maddesine, TFF disiplin talimatının 24. Maddesine göre Modoko Masterler takımının hükmen mağlubiyetine, Modoko Masterler – Sarıyer Dragon Masterler maçının Sarıyer Dragon Masterler lehine 3-0 tescili, Modoko Masterler takımının 3 puanının silinmesi,

Disiplin kurulu tarafından incelenen ve değerlendirilen hakem ve gözlemci raporlarına istinaden Modoko Masterler takımı yöneticisi Harun ÖZDEMİR’ in takımını sahadan çektiği tespit edilmiş olup söz konusu yönetici Harun ÖZDEMİR’e 10 gün hak mahrumiyeti verilmesi kanaatine varılmıştır.

ELİT MASTER LİG
Disiplin Kurulu


TAHKİM KURULU KARARI

12.01.2020 günü oynanan MODAKO masterler-sarıyer dragon müsabakasında müsabaka sonuçlanmadan sahadan çekilmesi sonucu 3-0 modakomasterler in mağlubiyetinin onanmasına yönetici Harun özdemir verilen 10 günlük hak mahrumiyetin oynanmasına tff talimatlarında 3 puan silinmesi talimatının olmasına rağmen özel bir lig olduğumuzdan puan silinmesine gerek olmadığına ve bu eylemin bilinçsiz yapıldığına karar verilmiştir.

ELİT MASTER LİG
Tahkim Kurulu Başkanı
Binali KARTAL

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.