Şampiyonun Adı; Zeytinburnu Spor Masterler

Bu sene ikincisi düzenlenen “Sezona hazırlık 2.Dostluk Turnuvası”nın Şampiyonu Zeytinburnu Spor Masterler oldu.

18 takımın 5 grupta verdikleri mücadeleler sonunda çeyrek finalde İstanbul Barış SK. Masterlerı 2-0, Yarı Finalde Beşiktaş Masterlerı 2-1 geçen Zeytinburnu Spor Masterler, Finalde turnuvanın güçlü takımlarından Modoko Masterler ile karşı karşıya geldi.

Kalabalık bir seyirci topluluğu önünde Şenliköy Stadında oynanan ve Hakan Ertürk’ün anlatımı ile canlı yayınlanan Zeytinburnu Spor Masterler – Modoko Masterler maçı tam anlamı ile nefesleri kesti.

İki güçlü takımın ortaya koyduğu nefis futbol mücadelesinden gol çıkmayınca, penaltı atışlarında 4-3 üstünlük sağlayan Zeytinburnu Spor Masterler 2.Dostluk Turnuvasının şampiyonu oldu.

Karşılaşma sonunda yönetim kurulu üyelerimizden Ali Eren BEŞERLER, Cem PERSEK, Harun ÖZDEMİR, Cem PERSEK ve Özcan KOCA’nın katılımı ile düzenlenen ödül töreninde; Şampiyonluk kupasını Zeytinburnu Masterler alırken ikincilik kupasını Modoko Masterler, üçüncülük kupasını Beşiktaş Masterler’ın oldu.

Turnuvanın gol krallığı ödülü çeyrek finalde elenen Olimpiyat Spor Masterler oyuncusu Muhammed ALDEMİR’e, en iyi kaleci ödülü ise turnuvanın şampiyonu Zeytinburnu Masterler kalecisi Emrullah Altun KAYNAK’a verildi.

Turnuva boyunca karşılaşmaların saha gözlemciliğini yapan Alican ÜNAL ve İlhan ALBAYRAK ile final maçını yöneten Yalçın ŞEKER, Mert UZER ve Serhat Serol TURHAN’a teşekkür plaketleri takdim edildi.

Turnuva boyunca güçlü kadroları ile centilmence mücadele eden ve finalde isimlerine yakışır oyun sergileyen Zeytinburnu Spor Masterler ile Modoko Masterler takımlarına teşekkür ediyor, şampiyonluk kupasını kazanan Zeytinburnu Spor Masterler takımını tebrik ediyoruz.

Final Maçının canlı yayın görüntüleri

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.