fbpx

Yedi Takımdan Toplu İmza

25.07.2019 Perşembe günü Şenlikköy Spor Tesislerinin toplantı salonunda yedi takımımız daha toplu imza atarak Elit Master Lige katıldılar.

Toplu imza törenine yönetim kurulu üyelerimizden Lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT, Harun ÖZDEMİR, Cem PERSEK, Ergun BOSTAN, Alper ALKOÇ, Binali KARTAL ve Osman TOKAL yer alırken lige katılım sözleşmelerini imzalamak için Arnavutköy Masterler, Avcılar Gençlerbirliği SK., Beşiktaş Masterler, Güzelyalı Masterler, Haznedar Masterler, Mesan Kilit Veteranlar ve Zeytinburnu Masterler yöneticileri ile İstanbul Barış SK. Masterler ve Türkiyem Spor Masterler yöneticileri katıldılar.

Toplu imza törenine işlerinden dolayı katılamayan takımlarımızla önümüzdeki günlerde ayrıca bir araya gelinerek katılım sözleşmeleri imzalanacak.

Takım yöneticileri ve yönetim kurulu üyelerimizin bir araya geldiği Şenlikköy Spor Tesislerinin toplantı salonunda gerçekleşen sohbetin ardından 2019-2020 sezonunda Elit Master Ligde mücadele edecekleri katılım sözleşmelerini sırayla imzalayarak objektiflere poz verdiler.

İŞTE 2019-2020 SEZONU İÇİN LİGİMİZE KATILIM SAĞLAYAN TAKIMLARIMIZ

ARNAVUTKÖY MASTERLER

Takım yöneticileri Hakan ERGÜN, Ferhat AYDIN ve Taner ÖZKURT, katılım sözleşmelerini lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT ile birlikte attılar.

AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ SK.

Takım yöneticileri Mesut VERİM, Kazım GENÇ ve Hilmi ERGÜL, katılım sözleşmelerini lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT ile birlikte attılar.

BEŞİKTAŞ MASTERLER

Takım yöneticisi Hüseyin FİDAN, lige katılım sözleşmesini Tahkim Kurulu Başkanımız Binali KARTAL ve kurucu üyemiz Harun ÖZDEMİR ile birlikte imzaladılar.

GÜZELYALI MASTERLER

Takım yöneticisi Osman TOKAL, lige katılım sözleşmesini lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT ve Tahkim Kurulu Başkanmızı Binali KARTAL ile birlikte imzaladılar.

HAZNEDAR MASTERLER

Takım yöneticisi Cem PERSEK, lige katılım sözleşmesini yönetim kurulu üyelerimiz Osman TOKAL ve Alper ALKOÇ ile birlikte imzaladılar.

MESAN KİLİT VETERANLAR

Ligimize bu sene dahil olan yeni takımlarımızdan Mesan Kilit Veteranların takım yöneticisi Uğur ŞİŞMAN, lige katılım sözleşmesini lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT ve kurucu üyemiz Ergun BOSTAN birlikte imzaladılar.

 

ZEYTİNBURNU MASTERLER

Ligimize bu sene dahil olan yeni takımlarımızdan Zeytinburnu Masterler takım yöneticisi Ergün ÖZTÜRK, lige katılım sözleşmesini lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT ve kurucu üyemiz Ergun BOSTAN birlikte imzaladılar.

Katılım sözleşmelerinin imzalandığı toplu imza töreninde bulunan ve önceki günlerde Elit Master Lige katılımları kesinleşen İstanbul Barış SK. Masterler ve Türkiyem Spor Masterler takım yöneticileri de resmi imzalarını attılar.

İSTANBUL BARIŞ SK. MASTERLER

Takım yöneticilerinden Ersin YÜKSEL, Fatih TEZCAN ve FAtih ATADİNÇ resmi imzayı lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT ile birlikte imzaladılar.

TÜRKİYEM SPOR MASTERLER

Takım başkanı Tolga ÖZÇELİK resmi sözleşmeyi lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT ile birlikte imzaladılar.

Bu İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İstermisiniz ?
  • 78
    Paylaşım

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.