Yıldızlar Topluluğu Nişantepe Masterler, Elit Master Lig’de

Yönetim kurulu üyemiz Ali Eren BEŞERLER’in öncülüğünde kurulan Nişantepe Masterler takım kadrosunda profesyonel ligde oynamış efsane oyuncuların yanında, sanat dünyasının ünlü isimleri de yer alacak.

İmza töreninde, Yönetim kurulu başkanımız Erkan SOYYİĞİT, ligimizin kurucu yönetim kurulu üyesi Ali Eren BEŞER ve Ufuk GERSMAN ile birlikte Hikmet KARAMAN, İbrahim ÜZÜLMEZ, Serdar ÖZBAYRAKTAR, Süleyman YOULA, ünlü sunucu ve muhabir Atakan KURT, sanat camiasından Ceyfun FERSOY, Ruhi SARI, Tolga GÜLEÇ bir araya gelerek Elit Master Lig’de yer alacak Nişantepe Masterler’ın 2020-2021 sezon imzası atıldı.

Yaklaşık 40 kişilik bir kadro ile ligimize katılan Nişantepe Masterler’ın sponsorluğunu, Can Peugeot Otomotiv yaparken, takım yöneticilerinden ünlü teknik adamımız Hikmet KARAMAN ve Ali Eren BEŞERLER, dostlarımızla bir araya gelerek tatlı rekabetin yanında asıl amaçlarının spor yapmak olduğunu söylediler.

TÜRKİYE’DE BİR İLK

Kadrosunda Spor ve sanat camiasının ünlü isimlerini bulunduran Nişantepe Masterler, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek kadrosuna bayan bir oyuncuyu dahil ettiler. Ve bu oyuncu; Kadın A Milli Futbol takım kaptanı Bilgin DEFTERLİ.

Ligimize değer katacak Nişantepe Masterler takımına hoş geldiniz diyor, 2020-2021 sezonunda başarılar diliyoruz.

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.