Yurtdışı Organizasyonlarında Isınma Turundayız

Elit Master Lig yönetim kurulu üyemiz ve Uluslararası Organizasyon Komite Başkanımız Fikret POYRAZOĞLU önderliğinde organize edilen Dostluk Maçı için Paok AEK Panatinaykos takımının misafiri olarak Selanik/Yunanistan’a gidildi.

Fenerbahçeli Saffet AKBAŞ, Beşiktaşlı Erkan AVSEREN, Altaysporlu İlhan AKGÜN’ün de yer aldığı Kartal Öz Baklangücü Masterlerler takımında, Elit Master Lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT, Kartal Öz Balkangücü takım başkanı ve yönetim kurulu üyemiz Fikret POYRAZOĞLU’da forma giydiler.

Paok AEK Panatinaykos takımında ise güçlü oyuncuların yanında Paok ve Yunan Milli takımında forma giymiş ve kaptanlık yapmış Aleksandridis KIRIAKOS ile Yannis ANTONOPULOS yer aldı.

 

 

Elit Master Lig olarak yurtdışı organizasyonları ile güçlü bağlar kurmaya başlayan Erkan SOYYİĞİT ve Fikret POYRAZOĞLU, devam eden süreçte daha sık yurtdışı takımlar ve organizasyonlarla temasa geçerek turnuvalarda yer almayı planlıyorlar.

Bu arada misafirperverlikleri ile kafilemizin gönlünü kazanan Paok AEK Panatinaykos yöneticilerinden Milli Takım formasını da giymiş ayrıca profesyonel takımlarda hocalık yapan Nikos KARAGEORGIU Lig başkanımız Erkan SOYYİĞİT’e bir plaket takdim etti.

Türkiye’de Master ve Veteran Lig yapısını en üst seviyede sürdüren ve sürdürmeye devam eden Elit Master Lig yönetimi, hedeflendiği gibi yurtdışı organizasyonlarla da fark yaratmak için çalışmalarını sürdürüyorlar.

Yorum Yazabilirsiniz

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.