Zeytinburnu Spor Masterlera Şampiyonluk Çok Yakıştı

2021-2022 sezonunda ilki düzenlenen İstanbul Şampiyonasının ilk şampiyonu Zeytinburnu Spor Masteler oldu.

Elit Masterler Lig’de mücadele eden Marmara Anadolu ve Avrupa yakası gruplarında mücadele eden ve sezon sonunda dereceye giren ilk 8 takım arasında düzenlenen İstanbul Şampiyonasında final maçları sonunda Avrupa yakasından Zeytinburnu Spor Masterler ile Anadolu yakasından İstanbul 1453 Veteranlar, şampiyonluk maçında Gedik Üniversitesinin sahasında karşı karşıya geldiler.

Mükemmel bir ortamda mükemmel futbolla taçlanan karşılaşmadan Zeytinburnu Spor Masterler, Mehmet ÇETİN’in attığı güzel golle sahadan 1-0 galip ayrılarak Şampiyonluk kupasına uzanan takım oldu.

Elit Master Lig kurucu üyemiz Ufuk GERSMAN’nın sunumu ile düzenlenen kupa töreninde Şampiyonluk kupasını Zeytinburnu Spor Masterler takımın şampiyonluk kupasını Yönetim Kurulu Başkanımız Erkan SOYYİĞİT’tin ellerinden alırken, Tahkim Kurulu Başkanımız Binali KARTAL, yönetim kurulu üyelerimiz Harun ÖZDEMİR ve Osman TOKAL Gedik Üniversitesinin Tesislerini Elit Master Lig ailesine açan ve desteğini esirgemeyen Gedik Ünivesitesi Dekanı Prof.Dr. M.Yavuz TAŞKIRAN hocamıza teşekkür plaketini takdim ettiler.

İlki düzenlenen ve bu güzel organizasyonda mücadele eden Anadolu Yakasından İstanbul 1453 Veteranlar, Darıca Kardeş Masterler, Ağasar 1461 Veteranlar, Tuzla Veteranlar takımlarına, Avrupa Yakasından Zeytinburnu Spor Masterler, B.Çekmece Genç Trabzonlular, Avcılar Gençlerbirliği Masterler ve GOP Burak Asansör Masterler takımlarına teşekkür ediyor, İstanbul Şampiyonu olan Zeytinburnu Spor Masterler takımının yönetici ve oyuncularını tebrik ediyoruz.

Canlı yayınlanan bu güzel karşılaşmayı ve ardından düzenlenen kupa törenini izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.